Nieustawny salon z aneksem

Mamy problem z rozmieszczeniem mebli i sprzętów w kuchni i salonie. Chciałabym wyspę lub barek oddzielający salon od kuchni. Na barku lub wyspie sam blat bez zlewu lub płyty grzewczej. Piekarnik umieszczony na wysokości klatki piersiowej. Lodówka dwuskrzydłowa. Co do salonu - w wykuszu planowałam umieścić stół. Nie wiem, gdzie umieścić TV. Proszę o poradę.

W kuchni położenie okna oraz barku, jak też konieczność wstawienia 2 - skrzydłowej lodówki sprawiają, że nie ma miejsca na wysoki słupek meblowy z piekarnikiem w zabudowie. Trzeba będzie umieścić go tradycyjnie pod płytą grzewczą.

Obok lodówki wysoka zabudowa (szafka tuż nad blatem zamykana przy pomocy żaluzji, pod blatem szafka narożna z półką lub koszami obrotowymi. Dalej zmywarka, szafka z 2 - komorowym zlewem, ponownie szafka narożna, płyta grzewcza z piekarnikiem pod spodem, raz jeszcze szafka narożna, na końcu szafka z szufladami. Szafki wiszące do sufitu.

W salonie ze względu na położenie okna, kominka i TV sofa została wysunięta na środek pomieszczenia. Zmieścił się tez płytki regał na książki.

Nieustawny salon z aneksem Nieustawny salon z aneksem
Salon z aneksem. Salon z aneksem - propozycja aranżacji.