Miejsce na dodatkowy pokój

Według projektu w mieszkaniu, do którego mamy się z narzeczoną wprowadzić przewidziane są w nim dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka. Mając jednak na uwadze, że w niedalekiej przyszłości planujemy ślub, a co za tym idzie powiększenie rodziny, przydatne byłoby znalezienie dodatkowego pomieszczenia na sypialnię lub pokój dla dziecka. Prosimy o poradę.

W miejscu, gdzie była zaplanowana kuchnia znalazł się pokój dla dziecka - z ustawieniem mebli na potrzeby dziecka w wieku szkolnym.

W salonie z aneksem kuchennym sofa narożna ze stolikiem kawowym i regałem na książki obok (stolik kawowy rozkładany z podnoszonym blatem - zastąpi stół). Zabudowa z tv połączona z zabudową kuchenną (w narożniku półki). 

W zabudowie kuchennej od lewej strony: półki na butelki, lodówka, szuflady, szafka ze zlewem i koszami na śmieci, zmywarka, płyta grzewcza z piekarnikiem pod spodem, na końcu szafka z półką. 

Przedpokój: duża szafa ubraniowa do sufitu, obok szafka na buty i lustro na ścianie.

Sypialnia: łóżko 2 - osobowe z szafkami nocnymi (z prawej strony szafka większa, z szufladami na bieliznę), szafy ubraniowe przy 2 ścianach. W razie potrzeby w obrębie jednej z szaf można umieścić blat roboczy na komputer.

Miejsce na dodatkowy pokój Miejsce na dodatkowy pokój
1. Mieszkanie - stan obecny. 2. Mieszkanie - propozycja aranżacji.