Niewidoczna rynna odpływowa TECEdrainline, marki TECE do kamienia naturalnego pozwala stworzyć ekskluzywny salon kąpielowy. Stanowi nie tylko kluczowy detal aranżacji łazienki, ale i funkcjonalne rozwiązanie instalacyjne. Zabezpiecza posadzkę i doskonale reguluje przepływ wody w brodziku. Ruszt ze stali szlachetnej, dzięki odpowiedniemu nachyleniu - zapobiega rozlewaniu się wody na podłodze.

Decydując się na naturalny kamień w łazience warto dobrać odpowiednie elementy armatury. Rynna odpływowa do kamienia naturalnego firmy TECE stworzona została z myślą o projektach przywiązujących dużą wagę do detali. Dzięki zastosowaniu płaskich rusztów odpływowych, powierzchnia podłogi jest idealnie gładka niezależnie od grubości kamiennych płyt.

Rynna odpływowa marki TECE, pozostając całkowicie niewidoczną, powoduje, że woda spływa równomiernie przez wąską szczelinę. W przeciwieństwie do kratki ściekowej umieszczanej centralnie, wymagającej zastosowania kopertowego układu elementów posadzki, najnowszy produkt z kolekcji TECEdrainline montowany jest na obrzeżu stanowiska prysznicowego.

Brak plastikowych wsporników pomiędzy rusztem a rynną sprawia, że widoczne są tylko dwie równoległe szczeliny odpływowe. Taki zabieg stylistyczny potęguje wrażenie spójności aranżacji wnętrza i sprawia, że pomieszczenie ma bardziej ekskluzywny charakter.

Dużą oferta wzorów i kolorów rynien, pozwala na idealne wkomponowanie modelu rynny w podłogę łazienki - zarówno pod względem barwy, jak i struktury materiału.

źródło i zdjęcia: TECE