Dlaczego w Warszawie? Bo tu jest największy w Polsce rynek nieruchomości, zamożni mieszkańcy, dynamika rozwoju, prestiż. Dlatego dla międzynarodowych targów wnętrzarskich Interiors & Design nie ma lepszego miejsca niż stolica.

Patronat Czas na WnętrzeTe atuty uczynią międzynarodowe targi wnętrzarskie Interiors & Design Warsaw 2013, które odbędą się w dniach 10-12 września, prawdziwym branżowym świętem.

- Targi Interiors & Design już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem w Rosji i Turcji - mówi Agnieszka Szpaderska, project manager targów. - Dzięki temu, że jesteśmy organizatorem, który działa globalnie (firma Lentewenc, która jest polską spółką-córką ITE Group, targowego giganta, który posiada przedstawicielstwa w 15 państwach), mamy możliwość współpracy z biurami w wielu krajach i dostęp do międzynarodowej bazy klientów. Dlatego możemy mieć pewność, że targi Interiors & Design Warsaw 2013 będą międzynarodowe nie tylko z nazwy - zapewnia Agnieszka Szpaderska. - Z zagranicy przyciągamy nie tylko wystawców, ale również potencjalnych kontrahentów.

Lokalizacja imprezy w warszawskim centrum EXPO XXI - 15 minut od lotniska Chopina, 10 minut od ścisłego centrum stolicy - to gwarancja, że zagraniczni klienci odwiedzający targi nie będą narażeni na kłopoty logistyczne.

- Oczywiście zapraszamy do Warszawy przedsiębiorców nie tylko z zagranicy, ale przede wszystkim z Polski. Tych wszystkich, którzy chcieliby wejść na stołeczny rynek, ale również tych, którzy już są na nim obecni. Będzie to doskonała okazja,aby poszerzyć swoje kontakty w branży - mówi Szpaderska.

Warszawa jest obecnie w Europie jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla inwestycji komercyjnych, dlatego program trzeciego dnia targów będzie podporządkowany właśnie tego typu inwestycjom.

Na targach Interiors & Design wystawcy zaprezentują produkty w następujących kategoriach:

  • wnętrza i wzornictwo,
  • tekstylia dekoracyjne,
  • podłogi,
  • schody i poręcze,
  • wykończenie wnętrz.

ITE Group konsekwentnie trzyma się zasady, że organizowane przez nią targi mają formułę business-to-business. Nie inaczej będzie z międzynarodowymi targami wnętrzarskimi Interiors & Design Warsaw 2013 oraz odbywającymi się równocześnie (10-12 września 2013 r. i również w EXPO XXI) targami: CERTIBA 2013, Warsaw Build 2013 oraz Windows & Doors Warsaw 2013. Te profesjonalne targi organizowane przez Lentewenc są dedykowane wyłącznie celom handlowym i biznesowym, a wystawcom zapewniają możliwość spotkań face-to-face z poważnymi kontrahentami.

źródło: Montemedia
zdjęcia: materiały prasowe Lentewenc