Jeden preparat do prania i odplamiania - i to na wszystkie plamy! Czyżby nowy Ariel proszek w płynie miał zastąpić całą półkę proszków, past i żeli?

Z ankiety wynika, że 79% kobiet stosuje specjalne środki do usuwania plam, a mimo to humor psują im uporczywe zabrudzenia, szarzejące biele i wyblakłe kolory. Wciąż musimy wybierać między skutecznym usuwaniem plam, a ochroną tkanin przed zniszczeniem.

Nowy proszek w płynie Ariel ma byc antidotum na te problemy. Chropowate listki na nakrętce do pocierania plam pomogą delikatnie zetrzeć zabrudzenia i naruszyć ich strukturę przed włożeniem ubrania do pralki. Następnie formuła Deep Clean Complex - mieszanka różnych enzymów, polimerów wzmacniających czyszczenie oraz silnych substancji powierzchniowo czynnych - usuwa trudne i tłuste plamy, nie odbarwiając kolorów ani nie niszcząc nadruków.

Co ważne, proszek w płynie Ariel nie pozostawia na tkaninach osadów, które mogą uszkadzać włókna lub zmieniać ich właściwości. Dzięki temu wyprane w Arielu ubrania wyglądają jak nowe i są miękkie w dotyku.

źródło i zdjęcie: Procter & Gamble