Projektujesz albo robisz meble? Jesteś kreatywny, niezależny, z pasją? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Patronat Czas na WnetrzeCelem konkursu dla projektantów "Liczy się pomysł - dobre polskie projekty do wnętrz" jest promowanie rodzimych rozwiązań wśród producentów i dystrybutorów mebli i artykułów wnętrzarskich w kraju i zagranicą. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w warszawskim Centrum EXPO XXI podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2015.

- Celem konkursu jest promowanie polskich projektantów i wykonawców, którzy mają ciekawe koncepcje wzornicze, doskonale czują rynkowe trendy, nie boją się sięgać po niestandardowe rozwiązania, łącząc design z funkcjonalnością - mówi Anna Rabiej, organizator Warsaw Build 2015. - Prezentacja produktów wyłonionych w konkursie na międzynarodowych targach Warsaw Build 2015, to krok w kierunku zwiększenia popularności polskiego designu na rynkach zagranicznych i szansa na nawiązanie interesującej współpracy. 

W konkursie organizowanym w ramach Warsaw Build 2015 mogą wziąć udział zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, zajmujące się projektowaniem i wykonawstwem mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Mile widziane będą i zespoły projektowe, i debiutanci, dla których wygrana będzie szansą na zaprezentowanie pomysłów szerokiej publiczności i nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Do konkursu "Liczy się pomysł - dobre polskie projekty do wnętrz" można zgłosić autorski mebel lub element wyposażenia wnętrz, przeznaczony do użytku domowego lub do wnętrz komercyjnych, takich jak: biura, kawiarnie czy sklepy. Zgłoszenia, zawierające zdjęcie i opis nadsyłać można do 7 czerwca 2015, na adres konkurs@warsawbuild.pl.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni dwutorowo: Wybór Jury - eksperci wyróżnią prace najciekawsze pod względem innowacyjności, użyteczności, nowatorskich materiałów, potencjału rynkowego, oraz Wybór Internautów, czyli wszystkich zainteresowanych, którzy będą mogli głosować na projekty na stronie internetowej organizatora.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłosić można maksymalnie 3 prace, z których każda będzie traktowana jako oddzielne zgłoszenie.

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015 odbędą w warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 16-18 września 2015 r. To jedno z najważniejszych spotkań profesjonalistów z branży budowlanej i wnętrzarskiej, odwiedzane licznie przez projektantów, architektów, producentów materiałów budowlanych i wnętrzarskich, a także wykonawców i dystrybutorów z kraju i z zagranicy. Ubiegłoroczna edycja była jedynymi międzynarodowymi targami budowlano-wnętrzarskimi w regionie, w których uczestniczyli wystawcy i odwiedzających z ponad 30 krajów!

Szczegółowe informacje nt. konkursu "Liczy się pomysł - dobre polskie projekty dla wnętrz" oraz regulamin znajdują się na stronie Warsaw Build - Liczy sie pomysł.

źródło i zdjęcie: Warsaw Build