Nie lubisz być z rana zaskakiwany? Chcesz, żeby Twoje espresso zawsze smakowało tak samo, dokładnie tak, jak lubisz? Nowy ekspres Krups EA8160 Pisa zaparzy Ci kawę idealną, codziennie. I nie kosztuje fortuny.

Do tej pory za markowy, automatyczny ekspres ciśnieniowy zapłacić trzeba było dobrych kilka tysięcy złotych. Nowy ekspres Krups - model EA8160 PISA - zaparzy Ci kawę godną konesera, a kosztuje 1950 zł.

Model EA8160 Pisa, podobnie jak droższe ekspresy Krups, ma system Thermoblock, który gwarantuje idealną temperaturę espresso już od pierwszej filiżanki. To ważne, bo temperatura parzenia ma kolosalny wpływ na smak kawy. Poza tym ekspres pozwala wybrać moc naparu (3 stopnie), grubość mielenia ziaren (3 poziomy), a także ilość napoju (od 20 do 220 ml), więc zaparzymy nim kawę dokładnie taką, jaką najbardziej lubimy.

Amatorów kawy z mlekiem - cappuccino lub latte - ucieszy system Auto-Cappuccino, który sam idealnie spieni mleko.

Funkcja "Ulubione" pozwoli zapisać ustawienia i proporcje "naszej" kawy, abyśmy nie musieli ich wprowadzać za każdym razem. 

Zresztą, korzystanie z ekspresu EA8160 PISA jest bardzo proste, bo na dużym, czytelnym wyświetlaczu LCD znajdziemy przejrzyste menu, które szybko poprowadzi nas na skróty lub przez wszystkie opcje.

Nie zapominajmy, że ustawiony na kuchennym blacie ekspres do kawy stanie się istotnym elementem wystroju naszej kuchni, dlatego powinien być nie tylko funkcjonalny, lecz także ładny. Ekspres Krups EA8160 PISA ma czarną obudowę z błyszczącymi wykończeniami, widoczne śruby i chromowany ociekacz. Wygląda elegancko i - ponieważ jest mniejszy niż porównywalne ekspresy innych marek - zajmie mniej miejsca.

źródło i zdjęcia: Krups