Już od 1 maja 2015 firma Kludi zaprasza młodych projektantów - studentów i absolwentów szkół wyższych - do konkursu na najlepszy projekt małej łazienki. Do wygrania 8000 zł!

Patronat Czas na WnętrzeZadanie konkursowe to zaprojektować najmniejszą, ale przy tym funkcjonalną i ergonomiczną łazienkę, oczywiście z wykorzystaniem produktów Kludi.

Firma Kludi, będąc jednym ze światowych liderów na rynku armatury sanitarnej, od dawna kładzie nacisk na funkcjonalność i dostosowuje swoje produkty do zmieniających się potrzeb klientów.

Coraz częściej użytkownicy pytają, jak mądrze i ergonomicznie urządzić małą łazienkę, aby nie tracić przy tym na jakości i designie. Stąd takie właśnie zadanie konkursowe - młodzi projektanci, korzystając z bogatej oferty produktów i funkcjonalnych rozwiązań marki Kludi, mają stworzyć idealną łazienkę o jak najmniejszych gabarytach.

- Jeśli potrafisz zaprojektować maleńką łazienkę, potrafisz zaprojektować każde wnętrze - rzuca wyzwanie uczestnikom Iwona Wilczek, architekt reprezentująca SARP Opole - partnera konkursu. - Zadanie nie jest łatwe, gdyż musi być przemyślane w najdrobniejszym szczególe i mądrze zaplanowane. Liczy się ciekawy pomysł - podkreśla członkini jury konkursu.

Jest o co walczyć, bo łączna pula nagród w konkursie Łazienka w rozmiarze XS to 16 000 zł! Termin nadsyłania prac upływa 20 lipca 2015 r. Więcej informacji na stronie konkurskludi.pl.

źródło i zdjęcia: Kludi