Marzy ci się sen pod skrzydłami flaminga? Nowa letnia kolekcja pościeli, poszewek na poduszki i ręczników w Malabelle przeniesie cię do krainy snu jeszcze zanim zamkniesz oczy...

Bajecznie kolorowa pościel, poszewki na poduszki i ręczniki przywodzą na myśl rajski ogród czy opowieści z tysiąca i jednej nocy. Zresztą, już same ich nazwy; "Kiss the Frog", "Fairy Tiles" czy "Birds in Paradise" działają na wyobraźnię. Wystarczy posłać łóżko, zapalić aromatyczne świece i kadzidełka, położyć pod głowę wzorzysty wałek, a nad łóżkiem rozwiesić ażurowy baldachim, aby w wyobraźni przenieść się do królestwa Szeherezady i poczuć się jak perska księżniczka.

Doskonała jakościowo, chłodna w dotyku bawełniana tkanina, z której pościel uszyto, nawet w gorące letnie noce zapewni błogi i odświeżający sen. 

Ta letnia feeria barw nie musi ograniczyć się do sypialni - ręcznik "Birds in Paradise" pomoże cieszyć się barwną egzotyką w łazience, przyciągnie wzrok nawet na gwarnej i tłocznej na plaży. Jest piękny, ale co najważniejsze, doskonale wchłania wodę, bo zrobiono go z najwyższej jakości bawełny.

Piękna, kolorowa pościel ożywi stonowaną, neutralną zazwyczaj sypialnię, doda jej energii i wyrazu. Fantastycznie wpłynie tez na nasze samopoczucie.

źródło i zdjęcia: Malabelle