Amerykańska marka Sealy wprowadza na polski rynek pierwszy materac hybrydowy Hybrid Style o wysokości 25 cm. Na czym polega jego niezwykłość?

Kupując materac, już nie musisz wybierać: pianka czy sprężyny. Materac hybrydowy łączy zalety obu rozwiązań. Materac Hybrid Style, jak podobnie jak inne materace marki Sealy, są w połowie piankowe, a w połowie sprężynowe.

Górna część materaca Sealy Hybrid Style to 2 idealnie współpracujące ze sobą, nowoczesne warstwy pianki. Pierwszą z nich, najbliższa ciału, to pianka żelowa z pamięcią OptiCool™ Gel Memory Foam z Outlast®, która zapewnia nie tylko doskonałą wygodę, lecz także optymalną temperaturę, co do głębokiego, relaksującego, zdrowego snu. Materiał ten idealnie dopasowuje się do ciała, zapewniając równomierne podparcie i - co bardzo ważne - swobodną cyrkulację powietrza.

Głębsza warstwa - pianka Outlast® - ma właściwości termoregulacyjne, gdyż magazynuje nadmiar ciepła, kiedy rozgrzani kładziemy się do łóżka, by potem oddać je, gdy nocą nasz metabolizm zwalnia, a temperatura ciała spada. Dzięki temu mamy stabilną, optymalna do snu temperaturę.

W materacu hybrydowym pianki połączono ze sprężynami kieszeniowymi Apex™, które stanowią dolną część materaca. Zapewniają one optymalne podparcie ciała w każdym punkcie i redukcję drgań powodowanych przez ruchy drugiej osoby śpiącej na materacu.

Oprócz hybrydowej konstrukcji materac Hybrid Style ma wiele innych, wyróżniajacych go na rynku zalet. Środkowa część materaca, aby zapewnić dodatkowe podparcie najcięższych partii ciała, została wzmocniona powierzchnią CoreSupportCenter™. Dzięki temu materac nie tylko zapewnia maksymalny komfort nu, lecz także jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać nawet żywiołowe zabawy dzieci - np. skakanie po materacu.

Na bocznych krawędziach materaca zastosowano system SolidEdge™ (usztywniony brzeg), który zwiększa użyteczną powierzchnię do spania, zapewnia komfort siedzenia oraz - co bardzo ważne szczególnie przy wyższych materacach - zabezpiecza przed upadkiem z łóżka.

Materac Hybrid Style marki Sealy jest solidny i trwały, nie odkształca się, a dzięki swej unikalnej budowie nie wymaga odwracania. Materac ma 25 cm wysokości, czyli więcej niż tradycyjne materace (średnia na rynku to około 20 cm wysokości), co zapewnia nie tylko wyższy komfort snu, lecz także wygodniejsze wstawanie oraz wyższą higienę i czystość materaca. Hybrydowa technologia łącząca najlepsze cechy materaca piankowego i sprężynowego sprawia, że Materac Hybrid Style doskonale dopasowuje się do ciała, ale trwale się nie odkształca.

Dzięki elastycznemu pokrowcowi ForeverFlex™ materac Hybrid Style zawsze wygląda estetycznie, nigdy się nie marszczy i nie fałduje.

Za materac o wymiarach 160 x 200 cm zapłacimy 4999 zł. 

źródło i zdjęcia: Sealy