Nowoczesność okraszona ponad 220 letnią tradycją - to kwintesencja stylu Polskich Fabryk Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież". Nowa odsłona zastawy Quebec idealnie wpisuje się w ten niepowtarzalny nurt polskiego wzornictwa. Romantyczny motyw kwiatowy w odważnej, geometrycznej interpretacji łączy dwa światy i zachwyca oryginalnością.

Talerze z nowatorskiej kolekcji Quebec i filiżanka Gaja tworzą wyjątkowy duet. Proste, opływowe linie i czysta, klasyczna, uniwersalna forma sprawdzą się w każdej sytuacji i w każdym wnętrzu. Zastawa Quebec w odsłonie Kwiat Róży to zestawienie klasyki z nowoczesnością. Romantyczny motyw kwiatowy przedstawiony za pomocą czarno-białego geometrycznego wzoru łączy dwa stylistyczne światy.

Zastawa Quebec Kwiat Róży to niezwykłe spotkanie porcelany się ze sztuką nowoczesną. Dekoracja utrzymana jest w modnym obecnie motywie artystycznego, konturowego rysunku. To świetny sposób na wprowadzenie porcelanowego akcentu do nowoczesnego wnętrza. Śnieżnobiała zastawa z oryginalnym, monochromatycznym rysunkiem będzie także ciekawym dodatkiem przełamującym klasyczne, tradycyjne aranżacje.

Zastawa ozdobiona geometryczną różą występuje w kilku wariantach. Można ją nabyć jako zestaw obiadowy dla 6 osób, składający się z 12, 18 lub 30 elementów. Aby porcelana stała się idealnym kompanem na co dzień istotna jest jej funkcjonalność. Dlatego zastawa Quebec Kwiat Róży nadaje się do mycia w zmywarce.

Dossier produktu:

Zestaw do kawy 6/12 Quebec G558, porcelana, 117,00 zł
Zestaw obiadowy 6/18 Quebec G558, porcelana, 293,00 zł
Zestaw obiadowo-kawowy 6/30 Quebec G558, porcelana, 367,00 zł