Modny zestaw wypoczynkowy, to taki, który spełnia nasze indywidualne potrzeby. Dlatego marka MTI Furninova wypuściła na rynek trzy nowe kolekcje sof modułowych - Vesta z zagłówkiem, Bubble oraz Scarlett, które odpowiadają różnym potrzebom miłośników dobrego wzornictwa.

Trendy w urządzaniu wnętrz bywają kapryśne, a kierowanie się tylko i wyłącznie modą nie zawsze jest dobrym sposobem na aranżację. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy pozostać całkowicie obojętni na rynkowe nowinki. Wręcz przeciwnie, wśród zalewających nas modnych produktów wyposażenia wnętrz z pewnością odnajdziemy designerskie perełki, które przez lata będą cieszyć oko swym ponadczasowym wzornictwem, a przede wszystkim funkcjonalnością.

Do nich należą meble wypoczynkowe renomowanej marki MTI Furninova, która wzbogaciła ofertę dostępnych sof modułowych o nowe modele - Vesta z zagłówkiem, Bubble oraz Scarlett.

To trzy propozycje, które doskonale wpisują się w aranżacyjne trendy, różniąc się między sobą zarówno pod względem formy, jak i wzornictwa. Tym samym trafiają one w gusta różnych odbiorców, pozwalając każdemu cieszyć się własnym i niepowtarzalnym zestawem wypoczynkowym.

Sofa Vesta z zagłówkiem dla osób ceniących minimalizm

Sofa Vesta z zagłówkiem, dzięki modułowej konstrukcji pozwala na wyjątkowo elastyczną aranżację powierzchni. Poszczególne elementy można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc w pełni spersonalizowaną sofę czy narożnik, dopasowaną nie tylko do potrzeb domowników, ale również do wielkości wnętrza. To propozycja dla osób ceniących wyszukany minimalizm.

Nowoczesny charakter mebla podkreślają wysokiej klasy tkaniny tapicerskie oraz charakterystyczne zagłówki. Siedziska składają się z trzech elastycznych warstw ze zróżnicowanym wypełnieniem, które zapewniają komfort użytkowania przez wiele lat.

Sofa modułowa Bubble do wnętrz urządzonych w stylu glamour

W zupełnie inną stylistykę wpisuje się sofa modułowa Bubble, która najlepiej odnajdzie się we wnętrzach urządzonych w konwencji glamour. Forma pojedynczego modułu, jak sama nazwa wskazuje, przypomina dużą bańkę, które razem urzekają nieregularnymi kształtami oraz mieniącą się w świetle, modną kolorystyką. Wybór tej ostatniej nie był przypadkowy.

By wpisać się w aktualne trendy wzornicze producent sięgnął po kolory roku ogłaszane przez Instytut Pantone. Głęboka zieleń i delikatny róż to niewątpliwie najbardziej popularne obecnie barwy w aranżacji wnętrz.

Dzięki modułowej konstrukcji sofy mogą też przybierać różne postaci – od prostej, klasycznej formy kanapy do opcji z wygodnym szezlongiem czy dodatkowym pufem.

Klasyczna elegancja - modułowy zestaw wypoczynkowy Scarlett

Trzecią z wspomnianych nowości produktowych marki MTI Furninova jest modułowy zestaw wypoczynkowy Scarlett, dedykowany dla miłośników klasycznej elegancji. Wyróżnia go przede wszystkim ogromna liczba dostępnych w kolekcji modułów, która pozwala stworzyć w pełni spersonalizowaną sofę o dowolnym kształcie.

Dzięki temu możemy mieć zarówno klasyczną 3-osobową kanapę, jak i narożnik z dodatkowym szezlongiem. Głębokie siedziska gwarantują komfort użytkowania, a stonowana kolorystyka oraz prosta forma brył - ponadczasowy wygląd.