Światowa pandemia sprawiła, że pewnego marcowego popołudnia niemal z dnia na dzień opuściliśmy swoje dotychczasowe biura przenosząc pracę do domowego zacisza. Choć wielu pracowników optymistycznie przyjęło wiadomość o pracy zdalnej, z czasem zaczął doskwierać im brak miejsca, plączące się kable i biurowy sprzęt rozrzucony po jadalnianym stole. Jak dobrze zorganizować domową przestrzeń dostosowując ją do nowych warunków pracy? Rozwiązaniem jest monitor z komputerem 2w1 - prosty sposób na maksymalne wykorzystanie biurowej strefy.

Biuro bez kabli? To możliwe!

Największą zmorą urządzających wnętrze przeznaczone na biuro są wszechobecne kable, przewody, gniazdka i przedłużacze! Nie wiedzieć czemu, nieruszane przez nikogo plączą się ze sobą tworząc nieestetyczne skupisko przyprawiające o dreszcze każdą panią domu. Jak temu zaradzić? Można oczywiście pokusić się o dekoracyjne osłony lub specjalne pojemniki na kable przyczepione do biurka - z doświadczenia jednak wiemy, że na dłuższą metę takie rozwiązanie nie spełnia oczekiwań. Pojemniki bardzo często odczepiają się od biurka, a kable...i tak lądują na podłodze.

Komputer AM271P 11M został wyposażony 27-calowy, podświetlany diodami LED, ciekłokrystaliczny panel IPS (Full HD 1920x180 pikseli), a także nowoczesne procesory z serii Intel® Tiger Lake z obsługą pamięci DDR4. Producent zaopatrzył sprzęt w profesjonalną kamerę internetową full HD, dzięki czemu spotkania online zyskały zupełnie nową jakość.

Prawdziwym wybawieniem dla wnętrzarskich estetów bez wątpienia stały się komputery z monitorem 2w1 Modern AM271P 11M od firmy MSI. Cały sprzęt ogranicza się bowiem do jednego produktu łączącego w sobie cechy monitora i komputera, który dotychczas zajmował miejsce pod biurkiem ograniczając nam miejsce na nogi. Producenci poszli o krok dalej umożliwiając konsumentom zamontowanie komputera na uchwycie MSI zgodnym ze standardem VESA. Dzięki niemu możemy oczywiście sprawniej manewrować monitorem, choć nie bez znaczenia jest tutaj także efekt wizualny! Monitor umiejscowiony na uchwycie prezentuje się rewelacyjnie.

Całe szczęście czasy, kiedy estetyka sprzętu biurowego nie miała znaczenia odeszły do lamusa. Dziś komputery stały się nieodłączną częścią aranżacji biura, dzięki czemu stawiamy je na równi z meblami. Nie zapomnieli o tym producenci MSI oferujący swoje monitory w dwóch wersjach kolorystycznych - czerni i bieli. Dodatkowo prosty i minimalistyczny design sprawia, że produkty MSI świetnie dopasują się do wnętrza w każdym stylu.

Czy praca zdalna może być wygodna?

Organizując przestrzeń do pracy zdalnej nie musimy od razu przeznaczać na ten cel oddzielnego pokoju. Wystarczy niewielki kącik w salonie lub sypialni, w którym zmieścimy poręczne biurko, wygodny fotel i niewielką lampkę. A jak przygotować do pracy nasz sprzęt? Z pewnością sprawdzą się:

  • Kamera internetowa FHD,
  • Technologia eliminująca migotanie obrazu redukująca zmęczenie oczu,
  • Możliwość regulacji kąta nachylenia monitora,
  • Panele IPS optymalizujące kolor i jasność ekranu,
  • Systemy chłodzące i wyciszające komputer.

Powyższe parametry komputera Modern AM271P 11M sprawią, że praca zdalna będzie komfortowa i przyjemna dla nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Dzięki technologii Anti-Flicker firmy MSI, wyeliminowano migotanie obrazu, co skutecznie pozwoliło zmniejszyć zmęczenie oczu użytkownika, które spowodowane jest długotrwałym korzystaniem z ekranu. Jednocześnie zwiększono w ten sposób jego produktywność niezależnie od tego czy korzysta z komputera w domu czy w biurze.

Nie PROwokuj designera - weź udział w akcji i otrzymaj gratisy!

Tylko do 31 października kupując wybrany komputer lub monitor MSI otrzymasz drewniany, designerski stojak na słuchawki firmy OakyWood oraz kartę podarunkową do sklepu IKEA o wartości do 300 złotych.

Jeden paragon upoważnia do odebrania jednej karty podarunkowej lub jednego zestawu nagród. Produkty objęte promocją dostępne na stronie akcji. Szczegółowe informacje dotyczące nagród znajdziesz w regulaminie promocji.

MSI dla graczy

Firma MSI cieszy się zainteresowaniem nie tylko wśród miłośników dobrego designu. Po produkty MSI często sięgają także profesjonalni gracze. Tylko do końca października specjalnie dla nich trwa konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne gadżety takie jak myszka MSI lub słuchawki Siberia 200 V2. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zasubskrybować kanał MSI Polska oraz odpowiedzieć w komentarzu na pytanie: "W jaką grę zagrałbyś wykorzystując gamingowe laptopy MSI wyposażone w karty graficzne Nvidia RTX serii 30?". Regulamin konkursu dostępny tutaj.

 

 

Autor
Monitor z komputerem 2w1? Pozbądź się kabli raz na zawsze!
Adrianna Tarnowska
adrianna.tarnowska@czasnawnetrze.pl
Redaktorka, filolożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia germańska. Prowadzi portal Czas na Wnętrze. Social Media Ninja, dla której Instagram...