Idealny sprzęt do utrzymania czystości w domu? Lekki, bezprzewodowy, zawsze pod ręką i wielozadaniowy. Taki jest nowy na polskim rynku - akumulatorowy, pionowy odkurzacz Kobold VB100, produkowany przez firmę Vorwerk. Kobold VB100 to coś więcej niż odkurzacz. To pierwszy tak kompletny system utrzymania czystości od podłogi aż po sufit - nawet, gdy w zasięgu nie ma gniazdka!

I wszędzie jest czysto

System Kobold VB100 jest zawsze dostępny, gdy coś się rozsypie, nakruszy czy rozleje. Lekka, pionowa konstrukcja akumulatorowego odkurzacza sprawia, że wszędzie znajdziesz dla niego miejsce, a dzięki minimalistycznemu, nowoczesnemu designowi i stonowanej kolorystyce (biel z elementami zieleni - jak we wszystkich produktach Vorwerk), pasować będzie do każdego wnętrza.

To rozwiązanie idealne dla każdego. Zapracowane mamy potrzebują sprzętu, który w jak najkrótszym czasie wykona najwięcej zadań i będzie zawsze pod ręką. Z pomocą elektroszczotki z trzema poziomami ssania odkurzą każdą powierzchnię - od posadzki po dywany. Ale to przystawka 2-w-1, która czyści jednocześnie na sucho i na mokro, będzie ich najlepszą "przyjaciółką"! Dzięki dostosowanym do różnych powierzchni nakładkom, automatycznie nawilżanym wodą z płynem Koboclean, możesz wyczyścić nawet 60 m2 powierzchni. Przy pełnym naładowaniu akumulatora odkurzacz Kobold VB100 z przystawką 2-w-1 pracuje do 20 minut.

Obok systemu Kobold VB100 nie przejdzie też obojętnie żaden miłośnik samochodów. Koniec z przedłużaczem, by posprzątać auto. Elektroszczotka do tapicerek z elektrowężem działa na zasadzie odkurzania szczotkowego - szczotki obracają się w przeciwnych kierunkach, obluzowując brud (sierść zwierząt domowych, okruszki, kłaczki i głębokie zabrudzenia) we włóknach i od razu go zasysają.

Pamiętajmy, że odkurzanie nie dotyczy tylko podłogi. Wyższy poziom sprzątania z systemem Kobold VB100 odkryjemy dzięki akcesoriom jak teleskopowa rura, końcówki i ssawki, które usuną kurz z mebli, karniszy, lamp, czy listew przypodłogowych. I wszędzie jest czysto - od podłogi aż po sufit.

Z myślą o alergikach

System Kobold VB100 docenią też alergicy. To dzięki specjalnemu workowi filtrującemu - pierwszemu na świecie, wyróżnionemu z certyfikatem Grupy TÜV Nord - niemieckiej organizacji weryfikującej bezpieczeństwo produktów.

3-warstwowy worek premium Kobold FP100 wyłapuje 99,99% wywołujących alergie odchodów roztoczy oraz drobinek kurzu, a jego wymiana jest prosta i bardzo higieniczna. To z myślą o alergikach wreszcie, system Kobold VB100 wyposażony został w końcówki do czyszczenia materaców! Jedna końcówka poprzez odkurzanie obluzowuje brud na powierzchni materaca, by druga mogła później delikatnie wprowadzić do materaca specjalny środek czyszczący, który w ciągu 30 minut wiąże cząsteczki brudu. Ponowne odkurzenie pozostawia materac higienicznie czysty i pachnący świeżością.

 Cena zestawów Kobold VB100: od 3725 zł do 7425 zł.

Więcej informacji na: www.kobold.vorwerk.pl