Nowy ekspres Melitta® Latticia® OT przekonuje doskonałym spienionym mlekiem, intuicyjną obsługą One Touch i kompaktowym, nowoczesnym wzornictwem.

Ten wąski, automatyczny ekspres do kawy o szerokości jedynie 20 cm mieści nie tylko naszą wysoką jakość Melitta®, ale również zupełnie nowatorski system LATTEperfection. Dzięki podwójnemu spienianiu wytwarza on szczególnie delikatne i gorące spienione mleko!

Idealna kawa ze spienionym mlekiem

Przyciski bezpośredniego wyboru dzięki funkcji One Touch pozwalają bardzo prosto przyrządzić Café Crème, Cappuccino, Latte macchiato, a nawet samo spienione mleko.

  • System LATTEperfection - nowy system LATTEperfection po jednym naciśnięciu przycisku spełni Twoje życzenia odnośnie spienionego mleka. Wspaniałe, delikatne spienione mleko i wysoka temperatura to rezultat podwójnego spieniania.
  • One Touch - dotykając kolorowych przycisków na panelu można wybierać bezpośrednio Café Crème, Cappuccino i Latte macchiato. Jednym naciśnięciem można również przygotować spienione mleko lub gorącą wodę. 
  • Niezwykle cichy młynek - pij świeżo zmieloną kawę, podczas gdy inni śpią. Twój automatyczny ekspres do kawy jest wyposażony w ultracichy młynek stożkowy, który mieli kawę szybko i niezwykle cicho.
  • Pojemnik na wodę i pojemnik na ziarna kawy XL - Latticia® OT wyposażono w wyjmowany pojemnik na wodę XL o pojemności 1,5 l oraz pojemnik na ziarna XL o pojemności 250 g.

Rozkosz aromatycznej kawy

Nowy sterownik pompy idealnie dobiera czas zaparzania kawy. Teraz możesz cieszyć się jeszcze doskonalszym aromatem dwóch klasycznych rodzajów kawy: Espresso i Café Crème.

Moc i ilość kawy

Moc kawy można ustawić indywidualnie od łagodnej poprzez średnią aż do mocnej. Naturalnie, można również ustawić ilość kawy. W sposób elastyczny - dokładnie tak, jak lubisz. Ekspres do kawy Latticia® OT posiada pięć stopni zmielenia.

Czyszczenie i pielęgnacja

Quick & Clean to nowy sposób czyszczenia systemu mlecznego jest wyjątkowo wygodny i higieniczny. Cały moduł zaparzania można zdjąć i łatwo oczyścić. Dzięki temu dostaniesz się do wnętrza urządzenia, aby łatwo usunąć z niego zanieczyszczenia. Ekspres posiada automatyczny program czyszczenia i odkamieniania. Latticia® OT automatycznie informuje na wyświetlaczu, gdy wymaga czyszczenia lub odkamieniania. Na panelu znajduje się również przycisk serwisowy, który umożliwia szybki dostęp do programu czyszczenia i odkamieniania, ustawień temperatury parzenia i twardości wody oraz funkcji automatycznego wyłączania. Nawet zmiana filtra staje się w ten sposób dziecinnie łatwa.

Melitta® Latticia® OT - aromatyczna kawa za naciśnięciem przycisku!

Więcej informacji na: www.melitta.pl