Inteligentne technologie w Twojej kuchni - funkcjonalny sprzęt AGD dla każdego  

Jeśli cenisz sobie ponadprzeciętną funkcjonalność, wyposaż swoją kuchnię w zaawansowany sprzęt AGD, który ułatwi przygotowywanie codziennych posiłków. Dla przykładu, miłośnicy yerba mate czy zielonej herbaty powinni wybrać czajnik z regulacją temperatury. Dużym udogodnieniem jest także wbudowany zaparzacz.

Jeśli chodzi o ekspresy do kawy, warto wybrać model z dodatkową funkcjonalnością - np. regulacją mocy parzenia czy możliwością parzenia kawy na zimno, czyli cold brew. Przykładem tak funkcjonalnego zestawu jest seria Russell Hobbs Attentiv, w której oprócz czajnika elektrycznego i przelewowego ekspresu do kawy, znalazł się także stylowy toster z dotykowym panelem oraz technologią, która automatycznie dostosowuje czas opiekania do rodzaju chleba.

Unikatowa aranżacja kuchni - czajnik, toster i ekspres w stylu retro

Podoba Ci się wzornictwo sprzed lat, ale nie chcesz rezygnować ze współczesnej funkcjonalności urządzeń? Idealny będzie dla Ciebie sprzęt kuchenny retro, który przyciąga spojrzenie niecodziennym designem. Oczywiście "dawny" wygląd nie musi iść w parze z dawną funkcjonalnością. Decydując się na zakup urządzeń z serii Russell Hobbs Distinctions otrzymasz m.in. czajnik wyposażony w strefy szybkiego gotowania, które pozwolą ugotować wodę na filiżankę herbaty w mniej niż minutę, znacznie zmniejszając przy tym zużycie energii elektrycznej.

Co więcej, w tej kolekcji znajdą coś dla siebie także miłośnicy intensywnego smaku espresso. Kolbowy ekspres do kawy Distinctions posiada pompę o ciśnieniu 15 barów - to dokładnie tyle, ile bariści uważają za optymalny poziom do tego typu parzenia.

Zestaw czajnik i toster - dlaczego warto kupować w komplecie?

Wyposażasz nową kuchnię? Koniecznie rozważ kupno kompletu urządzeń. Wybór pełnej serii produktów to jedyny sposób dający pewność, że będą one idealnie ze sobą współgrać pod względem wizualnym.

Idealną propozycją do nowoczesnej kuchni będą modele z teksturowaną obudową, np. z kolekcji Russell Hobbs Groove. Nowoczesny design połączony tu został z praktycznymi rozwiązaniami, np. toster oprócz funkcji opiekania, umożliwia także podgrzewanie tostów oraz robienie grzanek z zamrożonego pieczywa. Co więcej, powiększone otwory urządzenia oraz podgrzewacz do bułek pozwalają na wykorzystywanie różnych rodzajów pieczywa.

Ciesz się dużą funkcjonalnością połączoną ze stylowym designem!

Więcej informacji na: pl.russellhobbs.com