Naturalny szyk i lekkość w stylu boho - to połączenie przywodzi na myśl sielskość francuskiego południa, która zagościła w nowym studio telewizyjnym Katarzyny Bosackiej. Dziennikarka wybrała kolekcje płytek Tubądzin, które wprowadzają do wnętrz powiew rześkości i harmonię. Aranżacje są nie tylko piękne, ale też bardzo funkcjonalne.

Boho kocha naturalność

Boho to styl, który kocha naturalność. Doskonale łączy inspirowane pięknem przyrody elementy etno z kolorystyką ziemi, nieba i roślinności. Bazuje na tradycyjnych materiałach, takich jak drewno czy ceramika, które pozwalają utrzymać bliską więź z naturą. Liczy się swoboda i komfort, a w przestrzeni zaprojektowanej w tym stylu każdy ma poczuć się wolny.

Błękitno-białe płytki od Macieja Zienia w łazience

Wnętrza utrzymane w stylistyce boho są jasne, przytulne i pełne dobrej energii. Mają przywrócić równowagę, ukoić zmysły i zainspirować do podejmowania artystycznych wyzwań. Dlatego w nowym studio Katarzyny Bosackiej znalazły się błękitno-białe płytki Boho od Macieja Zienia. Gresy odcieniem przypominające spłowiały, wytarty jeans mają mozaikowy wzór zaczerpnięty ze sztuki folkowej. Kolekcja, która udekorowała przestrzeń prysznicową łazienki, wprowadza do wnętrz balans i luz, a także wspiera relaksację. To niezwykle ważne po wielu godzinach nagrań.

Lekkość i tradycyjne wzornictwo w kuchni

Lekkość i nawiązanie do tradycyjnego wzornictwa stały się także głównym elementem aranżacyjnym kuchni. To przestrzeń, w której nagrywane są odcinki programu "Eko-Bosacka". Każdego dnia przemierzają ją członkowie ekipy nagraniowej, goście, a także sprzęt telewizyjny, dlatego oprócz estetyki bardzo ważnym aspektem jest trwałość wybranych materiałów wykończeniowych. Na ścianach kuchni znalazły się białe płytki nawiązujące do boazerii i lamperii w starym stylu. Ponadczasowa forma zyskuje niezwykłą miękkość, wypełniając wnętrza nastrojowym ciepłem i sielskością. Pomieszczenie kuchenne przenika wyjątkowy klimat francuskiej świeżości, w której na dobre rozgościła się natura.

- Studio programu opowiadającego o ekologii samo powinno być wykończone i wyposażone w elementy przyjazne naturze. Dlatego na ściany i podłogi wybrałam ceramikę - produkt wpisujący się w konwencję eko i powstający w zgodzie z naturą. Niezwykle interesujące są płytki, które znalazły się na ścianach w kuchni - trudno uwierzyć, że nie jest to drewno a ceramika! Efekt jaki udało nam się uzyskać doskonale pasuje do mojej osobowości. - mówi Katarzyna Bosacka.

Kolekcja Timeless - sznyt klasycznego piękna

Kolekcja Timeless, która znalazła się na ścianach w strefie jadalnianej, wprowadza nutę wytworności Prowansji. Elegancka, odporna na przemijające trendy forma nadaje aranżacji sznyt klasycznego piękna i prostolinijności. Aranżację dopełniają płytki podłogowe z kolekcji Wood o niezwykle autentycznej strukturze drewna. Głębokie odcienie gresu podkreślają naturalny charakter kuchni. To hołd złożony zjawiskowości otaczającej przyrody.

Studio telewizyjne Katarzyny Bosackiej można zobaczyć w najnowszym odcinku "Open the Door for Tubądzin" na kanale marki w serwisie YouTube oraz na profilach społecznościowych Facebook i Instagram.

Więcej informacji na: www.tubadzin.pl