Kuchnia to serce każdego domu. Powinna być zatem nie tylko wygodna i elegancka, ale przede wszystkim funkcjonalna i odpowiadać na zmieniające się potrzeby domowników. Jak być gotowym na zmiany z Samsung? Wykorzystując inteligentne rozwiązania!

Urządzenia AGD stanowią nieodłączny element naszego codziennego domowego życia wspierając nas w codziennych czynnościach. Od planowania posiłków, poprzez zakupy, aż po przyrządzanie posiłku i zmywanie naczyń. Zaawansowane technologie w piekarnikach i zmywarkach Samsung ułatwią nam wiele czynności, a do tego pozwolą zaoszczędzić czas i zasoby. W jaki sposób?

Piekarnik Dual Cook - podwójna wygoda i inteligentne gotowanie

Codzienne gotowanie to często czasochłonny proces, szczególnie jeśli gotujemy dla kilku osób. Dlatego też, warto pomyśleć o rozwiązaniach, które nam to ułatwią. Piekarnik Samsung Dual Cook Steam™ posiada wiele zalet, dzięki którym przygotowywanie posiłków będzie nie tylko prostsze, ale też przyjemniejsze. Jedną z nich jest funkcja pieczenia na parze lub gotowania na parze w specjalnym naczyniu - jednocześnie piekąc inną potrawę w tradycyjny sposób.

Dzięki specjalnemu separatorowi, który dzieli urządzenie na dwie komory, możemy przygotować w tym samym czasie całkowicie różne dania, na różnych parametrach i bez przenikania zapachów.

Ponadto, piekarnikiem możemy zarządzać zdalnie z naszego smartfona lub tabletu za pośrednictwem aplikacji SmartThings1. W łatwy sposób możemy ustawić czas pieczenia potrawy, zmieniać temperaturę lub podgrzać posiłek w drodze z pracy do domu. Urządzenie posiada także kamerę AI Pro Cooking, która rozpoznaje danie i w oparciu o bazę przepisów automatycznych - proponuje odpowiednie parametry pieczenia. Dzięki kamerze możemy monitorować proces pieczenia zapobiegając w tym sposób przypaleniu dania. Natomiast jeśli chcemy podzielić się naszymi kulinarnymi zdolnościami np. w social mediach - AI Pro Cooking umożliwia nakręcenie 10-sekundowego film poklatkowego z procesu pieczenia.

Dla zapracowanych, ale chcących zdrowo się odżywiać, przydatna będzie również usługa SmartThings Cooking2, która rozpoznaje, na podstawie wprowadzonych wcześniej preferencji żywieniowych gusta kulinarne wszystkich członków rodziny, dostosowuje do nich spersonalizowane przepisy, a nawet przygotowuje plan posiłków na cały tydzień. 

Inteligenta kuchnia wymaga nowoczesnego piekarnika i smart zmywarki. Dzięki tym urządzeniom oszczędzisz czas i prąd.

Zmywanie też może być bardziej smart

Inteligenta kuchnia wymaga nie tylko nowoczesnego piekarnika, ale również smart zmywarki.

Smart czyli jakiej? Najlepiej takiej, która zużywa mniej energii, a przy tym domywa naczynia. Wybrane modele zmywarek Samsung możesz podłączyć do aplikacji SmartThings1, aby na bieżąco sprawdzać informacje dot. zużycia energii i sterować urządzeniem z poziomu smartfonu.

Co więcej, w aplikacji wybierzemy także dodatkowe programy (dostępne tylko w SmartThings) - np. program cichy czy baby care. Aplikacja podpowie nam również kiedy uzupełnić sól, nabłyszczacz czy kapsułki, a nawet kiedy włączyć samooczyszczenie zmywarki. A na podstawie informacji o naczyniach i stopniu zabrudzenia zarekomenduje najlepszy program.

Urządzenie dba również o bezpieczeństwo naszego mieszkania. W przypadku awarii - funkcja Aqua Stop odetnie pobór wody i zasilanie urządzenia, niwelując ryzyko zalania. A powiadomienie o awarii dostaniemy na nasz smartphone.

Skorzystaj z promocji i stwórz  inteligentną kuchnię Samsung

Firma Samsung przygotowała szeroką ofertę urządzeń smart dla wszystkich zainteresowanych inteligentnymi rozwiązaniami do domu. Wystarczy kupić wybrany piekarnik, zmywarkę lub inne urządzenia AGD marki w okresie od 7 marca do 30 kwietnia 2023 r.(lub do wyczerpania puli zwrotów). Następnie napisać o nim opinię, którą na jednej ze wskazanych stron oznaczymy hashtagiem #PromocjaSamsungCashbackZabudowa i zarejestrować się do promocji. To korzystny sposób na otrzymanie zwrotu środków. Więcej informacji na temat promocji poniżej.

 1. Krok: Dokonaj zakupu
  Kup wybrany piekarnik lub piekarnik i inne urządzenia AGD Samsung okresie od 07.03 do 18.04.2023r. (lub do wyczerpania puli zwrotów). Lista urządzeń w regulaminie promocji.
 2. Napisz opinię
  Napisz swoją opinię na jednej ze wskazanych stron i oznacz ją #PromocjaSamsungCashbackZabudowa.
 3. Przygotuj się do rejestracji
  Przygotuj dokumenty: skan dowodu zakupu, nr seryjny, zdjęcie tabliczki znamionowej, potwierdzenie opinii.
 4. Zarejestruj się do promocji
  Wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.kuchnia.Samsung.pl w ciągu 21 dni od daty zakupu.
 5. Otrzymaj zwrot
  Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz zwrot na wskazane przez Ciebie konto

 

Promocja rozpoczyna się 7 marca 2023 r. i obowiązuje do 30 kwietnia 2023 r.
lub do wyczerpania puli zwrotów. 
Szczegółowe informacje na temat promocji
dostępne są na stronie: kuchnia.samsung.pl

1 Dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi oraz konto Samsung Account. Szczegółowe informacje o wymaganiach sprzętowych i dostępności aplikacji SmartThings na https://www.samsung.com/pl/apps/smartthings/. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.
2Wymaga dostępu do sieci bezprzewodowej, konta Samsung Account i aplikacji Samsung SmartThings. Szczegółowe informacje o wymaganiach sprzętowych i dostępności aplikacji SmartThings na https://www.samsung.com/pl/apps/smartthings/. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.