Seria Kitchen Connect odkrywa przed Wami tajniki mistrzowskiej komunikacji i synchronicznego działania kuchennego AGD dla jeszcze większego komfortu i oszczędności czasu. Gotowanie jest szybsze i łatwiejsze, a po jego zakończeniu zostaje znacznie mniej sprzątania. Jak to możliwe?

Inteligentne urządzenia polskiej marki

Wyposażone w moduł Bluetooth płyty grzewcze i okapy Kernau można sparować, by cieszyć się ich równoległym działaniem. Połączony z indukcją wyciąg samodzielnie wybierze właściwe ustawienia, w zależności od tego, w jaki sposób korzystamy z kuchenki. Dzięki temu skutecznie może pozbywać się z kuchni intensywnych zapachów, oparów oraz unoszących się w powietrzu drobinek tłuszczu, pobierając przy tym optymalne ilości energii elektrycznej. Wszystko to dzieje się bez naszego udziału, dlatego w pełni możemy oddać się przyjemności gotowania.

Nowoczesna kuchnia w stylu Kitchen Connect

Serię Kitchen Connect tworzy 7 okapów i 3 płyty indukcyjne o zróżnicowanych parametrach i designie. Znajdziemy tu okapy do zabudowy, przyścienne oraz wyspowe, jak również płyty indukcyjne o 4 lub 5 polach grzewczych. Tak bogata oferta pozwala sięgnąć po zaawansowane sprzęty Kernau, bez względu na to, jak przestronna jest nasza kuchnia i w jakim stylu ma być urządzona. Co ważne, wszystkie modele są ze sobą kompatybilne. Dlatego niezależnie od tego, na które z nich się zdecydujemy, zawsze będziemy mogli cieszyć się funkcją zarządzania pracą okapu z poziomu płyty grzewczej.

Kontrola na trzy sposoby

Urządzeniami Kitchen Connect można sterować przy pomocy trzech trybów:

  • automatycznego - działanie okapu jest w pełni uzależnione od pracy płyty indukcyjnej. Wyciąg samodzielnie dobiera ustawienia, przechodząc na niższy lub wyższy bieg, adekwatnie do intensywności użytkowania kuchenki,
  • półautomatycznego - w tym trybie płyta aktywuje wcześniej wybrany przez nas poziom mocy w okapie,
  • manualnego - możliwe jest też ręczne sterowanie okapem, poprzez wybór ustawień na płycie.

Praktyczne rozwiązania do strefy gotowania

Urządzenia z technologią Kitchen Connect wyposażone są także w szereg innych, praktycznych systemów, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych zadań w kuchni. Wśród nich dostępne są chociażby płyty indukcyjne, które wykrywają obecność naczyń, by wraz z włączeniem kuchenki aktywować właściwe pola grzewcze czy oferujące przyspieszającą gotowanie funkcję Booster. Nie brak tu także okapów, które cechuje wysoka moc - idealna do otwartych kuchni. A wszystko to ukryte pod stylową obudową.

Więcej informacji na: www.kernau.com