Kolekcja Aurelia

Nad wyraz elegancką, a jednocześnie niezwykle delikatną propozycją jest kolekcja Aurelia. Jej piękno podkreśla niezwykle elegancki dekor w postaci delikatnego reliefu oraz subtelny, mleczny odcień białej porcelany. Dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdzi się w stylu klasycznym i rustykalnym, co czyni ją idealną propozycją dla różnorodnych gustów i preferencji.

Kolekcja Azulea

Bardziej wyrazistą oprawę wielkanocnego stołu zapewni kolekcja Azulea, która czerpie inspirację z designu południowej Europy. Inspirowana tradycyjnymi mozaikami azulejo, wprowadza na stół unikatowy element dekoracyjny w postaci barwnych płytek ceramicznych. Wykonana z porcelany typu "new bone china" o wysokiej gramaturze, wyróżnia się nie tylko wyjątkową jakością, lecz także niepowtarzalnym dekorem. Zdobienia, naniesione z wykorzystaniem reliefowej kalki, tworzą graficzny wzór, który nawiązuje do tradycyjnej mozaiki.

Kolekcja Ammos

Aby wprowadzić na stół elementy inspirowane naturą, warto zwrócić uwagę na kolekcję Ammos. Jej harmonijne połączenie organicznych kształtów i ręcznie wykonanych zdobień nawiązuje do piękna otaczającego nasz świat, dodając stołowi niepowtarzalnego uroku i charakteru. Naczynia w ciepłym odcieniu bieli, nakrapiane od wewnątrz brązowymi plamkami, są ozdobione również brązową obwódką, która podkreśla nieregularny kształt obrzeży, dodając kolekcji naturalny charakter.

Kolekcja Blanche

Jeśli marzymy o klasycznej aranżacji stołu warto sięgnąć po kolekcję Blanche. Jej niezwykłe wzornictwo, wykonane z delikatnej porcelany kostnej, emanuje subtelnym ciepłem bieli. Delikatne zdobienia, przypominające misterną koronkę, dodają kolekcji niepowtarzalnego uroku. Każdy detal, od uchwytów po stopki naczyń, został podkreślony delikatną platynową dekoracją, tworząc niezapomnianą atmosferę elegancji na świątecznym stole. 

Więcej informacji na: www.villaitalia.pl