Urządzenie Thermomix® może być najlepszym kompanem twojej kulinarnej przygody! Sekret tkwi w ustawieniach urządzenia, dostosowanych do twoich preferencji oraz w wykorzystaniu wyjątkowych i stale udoskonalanych funkcjonalności platformy Cookidoo®.

Serce urządzenia bije w Twoim rytmie

Ogromna, ponad milionowa społeczność użytkowników i miłośników marki Thermomix® gromadzi się przede wszystkim wokół Cookidoo® - platformy z przepisami na urządzenie firmy Vorwerk. To prawdziwa skarbnica pomysłów, na którą składa się ponad 85 000 przepisów z całego świata. Platforma cały czas jest rozbudowywana o nowe i aktualizowane przepisy, opracowywane z myślą o różnych potrzebach żywieniowych, dietach i w zgodzie z aktualnymi kulinarnymi trendami. Co ciekawe, im więcej korzystasz z przepisów zgromadzonych na platformie, tym bardziej staje się ona dostosowana do twoich potrzeb! Jak to możliwe? Algorytm platformy uczy się twoich upodobań, wie, co najczęściej gotujesz i poleca przepisy w oparciu o twoje dotychczasowe wybory kulinarne.

Rekomendowane i pogrupowane tematycznie przez platformę przepisy, znajdziesz w zakładce "Dla Ciebie" i możesz śmiało potraktować je jako inspiracje do stworzenia swojego indywidualnego menu tygodniowego. Możesz je zapisać, a na jego bazie w mgnieniu oka wygenerować gotową listę zakupów! Na tym jednak umiejętności twojego kuchennego pomocnika się nie kończą.

Mój Thermomix®, mój sposób

Już wiesz, że urządzenie Thermomix® może usprawnić twoje gotowanie, a platforma Cookidoo® nie raz zaskoczy Cię kulinarnymi inspiracjami, raz na zawsze rozwiązując odwieczny problem "co dziś na obiad". Lubisz jednak eksperymentować, masz swoje ulubione produkty czy przyprawy albo sprawdzony, przekazywany z pokolenia na pokolenie, przepis na szarlotkę babci.

Boisz się czy Thermomix® sprosta Twoim potrzebom, jeśli nie będziesz stosować się do wskazówek krok po kroku, wyświetlanych na ekranie urządzenia? Nie musisz się tego obawiać - rozwiązaniem jest dostępna dla wszystkich posiadaczy aktywnego abonamentu w wysokości 199 zł za rok, funkcja "Utworzonych przepisów". Pozwala ona na zapisywanie już istniejących przepisów z Cookidoo® oraz ich modyfikowanie według własnych preferencji (możesz zamienić składniki czy dodać ulubioną przyprawę), a także na importowanie ulubionych przepisów z popularnej Przepisowni, czyli portalu społecznościowego, na którym użytkownicy urządzenia Thermomix® wymieniają się kulinarnymi inspiracjami. Przepisy można też tworzyć samemu od podstaw lub odtworzyć je z rodzinnych książek kucharskich, blogów czy czasopism kulinarnych, a nawet wzbogacać o własne zdjęcia!

A teraz także Twój! 

Twórcy platformy Cookidoo® wiedzą doskonale, że użytkownicy urządzenia Thermomix® uwielbiają dzielić się kulinarnymi inspiracjami i tworzą prawdziwą, wielką społeczność miłośników gotowania. To właśnie z myślą o nich, przygotowano najnowszą aktualizację funkcji "Utworzone przepisy". Od tej pory przepisy dostępne na indywidualnym koncie, można już udostępniać bliskim i znajomym! Wystarczy, że po otwarciu zakładki "Moje przepisy" przejdziesz do "Utworzonych przepisów", wybierzesz interesującą cię recepturę i klikniesz funkcję "Udostępnij przepis". Utworzonymi przepisami możesz podzielić się z bliskimi na Facebooku, Pintereście, X - sam/-a wybierasz, która platforma społecznościowa jest najbliższa twojemu sercu. Możesz też skorzystać z opcji szybkiego skopiowania linku, a osoba, która odbierze twoją wiadomość i tak jak ty ma aktywny abonament w wysokości 199 zł rocznie, może od razu dodać przepis do kolekcji "Utworzonych przepisów" na swoim koncie Cookidoo®.

Przekonaj się sam(-a), że Thermomix® sprosta Twoim indywidualnym potrzebom!

Więcej informacji na: www.vorwerk.pl