Podczas wykończenia mieszkania czy domu kierujemy się swoimi ambicjami, gustem a także - co zrozumiałe - możliwościami budżetowymi. Chcemy by nasza łazienka była nie tylko maksymalnie efektowna ale i funkcjonalna a koszty związane z jej wyposażaniem nie przekroczyły założonego budżetu.

Wielu z nas nie wyobraża sobie swojej łazienki bez wygodnej wanny. Wieczorne odprężenie po ciężkim dniu, radość kąpiących się dzieci - wiele wspaniałych emocji, o które w łazience trudno w przypadku kabin natryskowych. A gdyby tak naszą wymarzoną wannę wyposażyć dodatkowo w hydromasaż, albo system efektownego oświetlenia podwodnego? Moglibyśmy w ten sposób stworzyć we własnej łazience prawdziwe centrum domowego SPA!

Naprzeciw tym wszystkim potrzebom wychodzi firma Excellent - producent najwyższej klasy wanien akrylowych i systemów hydromasażu.

Własne domowe SPA

Wanny akrylowe Excellent wykonane są z płyt składających się w 100% z akrylu sanitarnego. Materiał ten posiada znakomite właściwości sanitarne, zapobiegające rozwojowi bakterii na powierzchni wanien. Akryl sanitarny jest przy tym bardzo wdzięcznym tworzywem - dzięki swoim szczególnym właściwościom można go dowolnie kształtować, uzyskując w ten sposób najciekawsze modele wanien, często wyposażone w atrakcyjne wykończenia, wygodne zagłówki i siedziska.

Wanny produkowane z akrylu znacząco różnią się od dostępnych na rynku zamienników, w produkcji których akryl sanitarny zastępowany jest (często nieuczciwie) dużo tańszymi płatami ABS, czasami dodatkowo pokrytymi po stronie zewnętrznej zaledwie minimalną warstwą akrylu. Pomijając już fakt, że pod kątem technologicznym produkty w 100% akrylowe są dużo bardziej wymagające w produkcji (ta po prostu jest znacznie trudniejsza), zastosowanie tańszych zamienników akrylu niesie za sobą wiele negatywnych konsekwencji użytkowych dla nabywcy takiego produktu.

Produkt na lata

Ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji wyrobów akrylowych, zwanej też termoformowaniem, sprawia, że wanny Excellent spełniają najwyższe normy jakości. Idealnie białe będą nam służyć przez lata, codziennie ciesząc nasz wzrok. Nawet jeśli zdarzy nam się uszkodzić je mechanicznie, dzięki odpowiednio grubej warstwie akrylu, równomiernie rozłożonej na całej powierzchni wanny, możemy w prosty sposób szybko je zregenerować. Trzeba jednak pamiętać, że to wyjątkowa zaleta wyłącznie wanien w 100% akrylowych, której nigdy nie uzyskamy w wannach wykonanych z zamienników.

Wygoda, użytkowania, konserwacja

Wybór wanny w 100% akrylowej to same plusy! Na jej gładkiej powierzchni łatwiej utrzymać czystość, przy tym materiał akrylowy jest odporny na większość dostępnych środków chemicznych. Charakteryzuje go także odporność na działanie promieni UV - firma Excellent zapewnia 20 lat gwarancji na niezmienność barwy powłoki akrylowej!

Oferta wanien Excellent

Szeroka oferta wanien zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta, zarówno pod kątem wyglądu, kształtu jak i dużej ilości dostępnych rozmiarów.

Wanny prostokątne - bogata oferta modeli o tym kształcie charakteryzuje się różnorodnością detali wykończenia. Do nieco mniejszych łazienek znakomitym wyborem będą wanny jednostronne, pozwalające na zamontowanie parawanu nawannowego, takie jak Aurum, Wave, Lamia, Sekwana czy Aquaria. Gdy możemy pozwolić sobie na wybór nieco większego modelu, polecamy wanny dwustronne, wśród których najbardziej popularne to Pryzmat, Oceana, Crown Grand. Wygodę i bezpieczeństwo zapewnią natomiast wanny z zamontowanymi uchwytami: Clesis, Canyon II

Wanny narożne i owalne - ta kategoria wanien wymaga wprawdzie nieco więcej miejsca w łazience, natomiast odwdzięcza się nam wyjątkowym komfortem ich użytkowania. Wśród wanien narożnych na uwagę zasługują z pewnością modele z siedziskiem - nowoczesny, wielokrotnie wyróżniany Vesper, czy nieco bardziej stonowana Newa Plus. Warto też wspomnieć o Glamour - klasycznej wannie symetrycznej, dostępnej w dwóch wygodnych rozmiarach.

Szukając śmiałego designu bez wątpienia musimy zwrócić uwagę na modne i niezwykle popularne modele: Sferę i jej mniejszą siostrę M-Sferę. Bogatą ofertę wanien narożnych Excellent uzupełniają modele Aquaria Comfort, Kameleon i Magnus.

Mamy też propozycję dla lubiących harmonię wzajemnie uzupełniających się produktów - koncept Be Spot, łączący w sobie wannę, ale i dedykowany jej parawan a także umywalkę.

Wanny wolnostojące - wyjątkową grupą wanien są bez wątpienia tak modne dziś modele wolnostojące. Swoim wyglądem znakomicie podkreślają charakter każdego wnętrza, stanowiąc prawdziwą ozdobę każdej łazienki.

Subtelny Mirage (dostępny również z systemem hydromasażu i chromoterapii), ponadczasowy, cieszący się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem Comfort (także w wersji czarno-białej) czy też będąca nowością ostatnich miesięcy Olia - wanna, która ze względu na swój niewielki rozmiar, może z powodzeniem trafić także do mniejszych łazienek - stanowią o bogactwie naszej oferty.

Bestsellerowe wanny Lila 2.0, dostępne w wersjach przyściennej, narożnej i stricte wolnostojącej są efektownym i nowoczesnym dopełnieniem naszej propozycji rynkowej.

Rant Slim bądź Regular - unikalną cechą wyróżniającą wannę może być jej rant - o tradycyjnej wysokości 40 mm lub nie przekraczającej 20 mm, niezwykle subtelnej, wersji Slim.

Armatura i dodatki

Oferta firmy Excellent obejmuje również szeroką gamę armatury wannowej jak i dodatków wannowych

Wanna = domowe Spa

Dla osób poszukujących bardziej wyszukanych rozwiązań łazienkowych - Excellent przedstawia szeroką ofertę systemów hydromasaży wodnego jak i powietrznego

Urządzając łazienkę pamiętajmy o wyborze odpowiedniej wanny, która nie tylko posłuży nam przez lata ze względu na swoją wysoką jakość ale pozwoli również cieszyć się komfortem kąpieli w niezwykłych produktach firmy Excellent!

Więcej informacji na: www.excellent.com.pl