Jakie tendencje królują w tegorocznych dekoracjach? Zapytaliśmy o to stylistów marki Miloo Home, która słynie z olśniewających aranżacji na Boże Narodzenie. Ich odpowiedź to cztery zachwycające, choć zupełnie różne od siebie palety barw oraz pewna zupełnie wyjątkowa grupa ozdób. Jakich?

Salony marki Miloo Home uwodzą malowniczymi choinkami, girlandami, wieńcami i stroikami. Może tam kupić zarówno gotowe dekoracje, jak i najróżniejsze ozdoby czy dodatki, które posłużą do własnej twórczości. Aby efekt był doskonały, warto trzymać się wybranej gamy kolorów. Wielką pomocą będzie tu podział ogromnego bogactwa pięknych akcesoriów na cztery kolekcje.

W blasku bieli, szarości i czerni - kolekcja "Melancholia"

Melancholia przynosi dekoracje świąteczne o niezobowiązującej skandynawskiej elegancji. Stąd m.in. motyw jelenia na poduszce, norweskie wzory na pledzie, ale przede wszystkim bombki i zawieszki, które stworzą świąteczny nastrój i w nowocześnie, i w klasycznie urządzonym domu.

W kolekcji tej znalazły się również ośnieżone choinki, wieńce i girlandy. Nawet jeśli pogoda nie dopisze, wykreują świąteczny krajobraz, jaki pamiętamy z dzieciństwa.

W ciepłej otoczce brązu, beżu i złota - kolekcja "Marrone"

Zapach piernika, dźwięk kolęd, złocisty blask choinki z błyszczącymi bombkami i ręcznie malowanymi zawieszkami. A do tego figurki jelonków strzygących uszami oraz szklane kule, w których na zawołanie (a właściwie potrząśnięcie) zaczyna padać śnieg. Z myślą o tych, którzy cenią oryginalność, w kolekcji Marrone znalazły się też wspaniale wykonane sztuczne kwiaty. Może dzisiejsza ekstrawagancja to klasyka jutra?

W bordo, błękitach, turkusach - kolekcja "Elegant Glamour"

Oryginalna, niespotykana kolorystyka - a do tego biżuteryjne zawieszki nietypowych kształtach os, ważek czy żuków. Aksamitne figurki jelonków ze złotymi porożami. I wytworne, ręcznie wyszywane koralikami podkładki na stół.

Pełna wytwornego szyku kolekcja ozdób Elegant Glamour tylko z pozoru daleka jest od wyobrażeń o świętach. Ma w sobie tak wiele czaru, że łatwo zdobędzie serca i tradycjonalistów, i poszukiwaczy nowych trendów.

W zieleni, czerwieni, granacie - kolekcja "Christmas Wonderland"

Aby choć na chwilę powrócić do czasów beztroski, jaką pamiętamy z dzieciństwa, przystrajamy dom girlandami, na ścianach i drzwiach wieszamy wieńce, a choinkę zdobimy połyskliwymi i welwetowymi bombkami, szyszkami czy figurkami żołnierzyków - dziadków do orzechów.

Te i wiele innych naprawdę bajkowych ozdób można znaleźć w kolekcji Christmas Wonderland. Dzięki nim każdy wchodzący do domu już od progu będzie czuł magię świąt!

Urok unikatu - ręcznie dekoracje bombki, must have sezonu

Zaprezentowane kolekcje różnią się stylem i kolorystyką. Łączy je jednak wątek ręcznie dekorowanych bombek z polskich manufaktur. Dziś, gdy szczególnie cenimy wnętrza spersonalizowane, na choince nie może zabraknąć tych wyjątkowych ozdób.

Więcej informacji na: www.miloohome.pl