Jeśli chcesz wspierać zdrowie, urodę i dobre samopoczucie poprzez sen (który jest dla nich zdecydowanie podstawą), koniecznie rozważ kupno materaca dopasowanego do Twoich potrzeb. Świetnie sprawdzi się materac sprężynowy Senpo. Który model wybrać i dlaczego? Przekonaj się!

Materac sprężynowy Hybris Janpol

Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów Hybris Janpol dopasujesz do wielkości każdego łóżka. Materac ten cechuje się połączeniem 3 doskonale dopasowujących się do kształtu ciała tworzyw: sprężyn multipocket, pianki Red Soft oraz pianki termoelastycznej. Bazą produktu są jednak sprężyny zamknięte w materiałowych kieszonkach i rozłożone w oparciu o 7 stref twardości. Dzięki temu reagują punktowo na obciążenie, uginając się wyłącznie w miejscach nacisku i tworząc idealne podparcie dla całego ciała.

Zastosowanie warstwy pianki odciąża mięśnie, wspomaga krążenie krwi oraz wspiera regenerację całego organizmu. Masz gwarancję, że każdego ranka będziesz budził się pełen energii. Pomiędzy sprężynami a pianką termoelastyczną znajduje się żelowa pianka Red Soft, zapewniająca doskonały przepływ powietrza i wpływająca na plastyczność materaca. Model ten sprawdzi się zwłaszcza u osób z bólami kręgosłupa i mięśni.

Materac sprężynowy Hilding Pasodoble

Materac sprężynowy Hilding Pasodoble nadaje się zwłaszcza dla osób z większą masą ciała (powyżej 80 kg), preferujących nieco twardsze modele oraz z rozmaitymi wadami postawy. Zapewnia solidne wsparcie przez całą noc. Produkt posiada nawet status wyrobu medycznego. Został wypełniony sprężynami kieszeniowymi. Po jednej stronie sprężyn zastosowano matę kokosową, po drugiej zaś - włókno z agawy Sizal. Materac w całości pokrywa pianka FlexiFoam, wpływająca na miękkość i elastyczność.

Unikalnym rozwiązaniem jest pokrowiec z technologią Purotex, wykorzystujący mikrokapsułki z probiotykiem. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyk zwalczający alergeny. To rozwiązanie idealne dla osób uczulonych, z problemami dermatologicznymi i chorobami układu oddechowego.

Sprawdź także: Porady dotyczące dobrego snu.

Materac sprężynowy Wenus Janpol

Materac o średniej twardości, wpływający na zachowanie naturalnych krzywizn kręgosłupa podczas snu. Ma status wyrobu medycznego, a dodatkową zaletą jest możliwość używania go z obu stron. Sprężyny (w rozłożeniu aż po 260 sztuk na 1 m2) tworzą 7 stref twardości, zapewniających identyczne podparcie całego ciała bez względu na pozycję podczas snu. Materac został wyposażony w miękki pokrowiec z dzianiny, gwarantujący najlepsze doznania podczas snu.

Pamiętaj, że wybór materaca ma bezpośredni wpływ na komfort Twojego snu oraz zdrowie, witalność i dobry humor przez cały dzień!