Nowy system rolet SCREEN Anwis idealnie sprawdza się w otoczeniu domu i ogrodu. Łączy funkcję osłony przeciwsłonecznej i moskitiery, dzięki czemu masz pewność, że uciążliwe słońce, porywisty wiatr, owady lub zanieczyszczenia, nie będą już więcej problemem!

Jak zamontować roletę? Czu opcja podtynkowa to najlepsze rozwiązanie?

Roleta SCREEN Anwis sprawdzi się m. in. na każdego rodzaju oknach oraz dużych przeszkleniach. W przypadku ukończonych obiektów może być montowana we wnęce lub na elewacji. Często stosowana jest także w architekturze ogrodowej, jako przesłona pergol lub altan. W takim przypadku ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odwrotnego montażu skrzynki. Pozwala to na umieszczenie prowadnic oraz tkaniny bliżej zewnętrznej części konstrukcji, a tym samym na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. W nowo projektowanych domach doskonale zafunkcjonuje roleta SCREEN w systemie podtynkowym. Wówczas widocznym elementem osłony pozostanie jedynie tkanina, którą możesz dopasować do indywidualnych potrzeb.

Zawsze idealny poziom widoczności i nasłonecznienia

W systemie rolet SCREEN Anwis możesz decydować m. in. o stopniu przezierności tkaniny (OF: 0%, 1%, 3%, 4%). Wraz ze wzrostem współczynnika otwarcia (OF), zwiększa się stopień przenikania światła. Roleta o wartości OF 0%, zapewni więc pełną prywatność oraz całkowite zaciemnienie. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się na przykład w salach konferencyjnych lub w pomieszczeniach domowych, w których chcesz zapewnić sobie odrobinę intymności. Tkaniny o większym stopniu przezierności często stosowane są na pergolach czy tarasach. Eliminują refleksy świetlne i zapewniają kameralny charakter osłanianej przestrzeni, przy jednoczesnej widoczności krajobrazów rozpościerających się na zewnątrz.

Ratunek na upały! Rolety odporne na wilgoć, temperatury i promieniowanie UV 

Rolety SCREEN Anwis gwarantują trwałość konstrukcji oraz tkanin podczas obsługi w trudnych warunkach pogodowych. Są odporne na wilgoć, wysoką temperaturę i promieniowanie UV. Ich głównym zadaniem jest ochrona pomieszczeń przed intensywnym słońcem oraz nadmiernym nagrzewaniem. W systemie ZIP, gdzie tkanina zintegrowana jest z prowadnicami bocznymi, roleta zabezpiecza osłanianą przestrzeń przed silnym wiatrem. Ustawiona w pozycji zamkniętej stanowi również doskonałą barierę przed insektami oraz zanieczyszczeniami. W ten sposób zapewnia komfortowe warunki w mieszkaniu lub biurze, a w przypadku konstrukcji ogrodowych - niczym niezakłócony wypoczynek na świeżym powietrzu.

Osłoń aż 18 metrów kwadratowych!

Przy pomocy rolety SCREEEN Anwis z łatwością przesłonisz każdą dużą powierzchnię: do 6 m szerokości lub 18 m2. Nowoczesne wzornictwo i kolorystyka, pozwolą Ci stworzyć ciekawą i przyjazną przestrzeń. Wybierając spośród 47 tkanin screenowych oraz 15 modnych kolorów osprzętu - od bieli i szarości, po antracyt, grafit czy czerń - zaaranżujesz ją tak, by pasowała do architektury domu, ogrodu lub biura.

Dla poprawy komfortu użytkowania wszystkie modele rolet SCREEN Anwis wyposażone są w sterowanie elektryczne. Wystarczy pilot lub aplikacja na urządzeniach mobilnych, by w szybki sposób ustawić osłonę w pozycji, która zapewni Ci optymalne warunki do pracy lub odpoczynku. Osłony mogą również podnosić się i opuszczać bez Twojej ingerencji. Wystarczy podłączyć je do automatyki pogodowej lub programatora czasowego. 

Rolety SCREEN odznaczają się trwałością oraz szeroką możliwością zastosowań. Wyposażone w najnowsze sposoby sterowania staną na straży optymalnych warunków, zawsze gdy tego potrzebujesz.

Więcej informacji na: www.anwis.pl