Garderoba, podobnie jak najlepsze ubrania - najwygodniejsza jest wówczas, gdy zostanie stworzona z myślą o konkretnej osobie. Wszystkie jej części - szafy i szafki, półki i szuflady, ale także mniejsze elementy jak wieszaki czy skrytki, powinny być dopasowane właśnie do jej potrzeb. Dlatego firma REJS oferuje linię wyjątkowych produktów zaprojektowanych do garderoby.

Sypialnia, łazienka i garderoba to przestrzenie, w których chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Wymagamy od nich również, by były piękne i… funkcjonalne. Dlatego tak ważne jest odpowiednie ich wyposażenie. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku garderoby, gdzie przechowujemy najwięcej rzeczy. Dlatego firma REJS proponuje całą gamę różnorodnych rozwiązań, które pozwalają na indywidualizację tego wnętrza i maksymalne dopasowanie go do potrzeb użytkowników.

Jakie rozwiązania mamy do wyboru, jeśli chodzi o garderobę? Jest ich całkiem sporo.

Wszystko w porządku

Oferta REJS obejmuje ażurowe kosze Simpla w kolorze białym i srebrnym, w których przechowywać można rzeczy wymagające cyrkulacji powietrza np. duże koce, pledy i pościel. Alternatywą są szuflady Slim Box dostępne w trzech kolorach (białym, grafitowym i czarnym) i różnych wymiarach, co pozwala dopasować je do specyfiki przechowywanych w nich rzeczy. Ubrania grubsze - jak swetry warto ułożyć w modelach wyższych, zaś bieliznę i dodatki - niższych. Niewielkie akcesoria warto od razu uporządkować. W tym zadaniu sprawdzą się wyjątkowo eleganckie nowe wkłady dedykowane szufladom Slim Box.

- Obite białą lub czarną ekoskórą i wyłożone miękkim aksamitem gustowne wkłady to nie tylko użyteczny dodatek, ale prawdziwa ozdoba garderobianej zabudowy. Dzięki nim nie tylko pozbędziemy się bałaganu, ale też pięknie wyeksponujemy ulubione krawaty czy biżuterię. Wkłady dostępne są w różnych konfiguracjach i wielu wymiarach, co umożliwia wybór takiego rozwiązania, jakie najbardziej nam odpowiada. - wyjaśnia Joanna Posadzy, dyrektor marketingu firmy REJS.

Wieszaki i uchwyty

Innym ukłonem w stronę estetyki i funkcjonalności garderoby są wieszaki w wielu wariantach. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na pantografy, czyli drążki na specjalnych podnośnikach, które można bez wysiłku obniżyć, tak by ułatwić sobie dostęp do powieszonych na nich rzeczy. Pantografy REJS dostępne są w 3 szerokościach (do szaf o szer. 450-600, 600-830 i 830-1100mm) i w trzech kolorach: bieli, chromie i czerni, więc bez trudu dopasować je można do charakteru aranżacji.

Co istotne, wszystkie akcesoria REJS pracują na wytrzymałych prowadnicach, które gwarantują lekki i płynny ruch, a przez to zapewniają komfort użytkowania. Pełny wysuw koszy i szuflad pozwoli na łatwiejszy dostęp do przechowywanych rzeczy i pozwoli zaoszczędzić czas. Wszystko po to, by domowa przestrzeń była jeszcze bardziej przyjazna i gustowna.

Więcej informacji na: www.rejs.eu, www.e-rejs.eu