Kuchnia ze złocistymi akcentami

Zabudowa kuchenna to kwestia indywidualnej preferencji - rozmiary szuflad czy szafek bywają często zróżnicowane. Całkiem podobnie kształtuje się również temat doboru uchwytów czy gałek - wysokie drzwi od lodówki czy pojemniejszych szaf potrzebują równie okazałych uchwytów, dopasowanych długością jak i stylem. Kolekcje PAP DECO tworzone są z myślą o możliwości łączenia ręcznie rzeźbionych, mosiężnych gałek z nowoczesnymi i prostymi formami uchwytów relingowych czy t-bar.

Mosiężne uchwyty Artichoke - od 190 zł. Tube/Tube Dot - od 200 zł.
Mosiężne uchwyty Artichoke - od 190 zł. Tube/Tube Dot - od 200 zł.

Wyrafinowane okucia do drzwi

Większość uchwytów PAP DECO może zostać zastosowana do drzwi dzięki użyciu odpowiedniego montażu dwustronnego zarówno na skrzydłach drewnianych jak i metalowych czy szklanych. Minimalistyczne, ale również rzeźbiarskie wzory pochwytów mogą uszlachetnić rozmaite modele frontów drzwiowych, wydobywając z nich elegancję, która skupi wzrok każdego gościa, przekraczającego ich próg.

Mosiężne uchwyty Strelitzia Flower XL Limited Edition Left/Right - od 2800 zł.
Mosiężne uchwyty Strelitzia Flower XL Limited Edition Left/Right - od 2800 zł.

Sypialnia o wielu twarzach

Unikanie schematów odnośnie aranżacji wnętrz odkrywa nieograniczoną przestrzeń do tworzenia spersonalizowanych połączeń także w przypadku dopasowywania uchwytów meblowych. Nawet w jednym pomieszczeniu mogą pojawiać się rozmaite typy mebli, które dzięki odpowiednim gałkom czy uchwytom zdobędą swoje własne, unikalne oblicze. Mimo kompletowania zróżnicowanych kształtów, struktur czy kolorów uchwytów, wnętrze nie traci swej spójności, ale przedstawia możliwości kryjące się w mosiądzu i jego rzemieślniczym charakterze.

Mosiężne uchwyty Square - od 210 zł.
Mosiężne uchwyty Devon I - od 240 zł. Catch M - od 460 zł.
Mosiężny uchwyt Arch S - od 250 zł.

Mosiądz w roli głównej

Prawie wszystkie z mosiężnych uchwytów do mebli i drzwi P A P D E C O mogą przybrać postać dekoracji ściennej. Powielanie wzorów o różnych rozmiarach może stanowić przemyślaną sekwencję o niebanalnej stylistyce. Dzięki kompletowaniu mosiężnych detali, zdobiących meble, drzwi a nawet ściany, całość wnętrza zyskuje kompletną, dopracowaną aranżację.

Personalizacja kolorystyczna - 13 różnorodnych wybarwień uchwytów, gałek i dekoracji ściennych

Dzięki szerokiej gamie wybarwień mosiądzu dostępnej w ofercie PAP DECO, każdy model uchwytu może zyskać barwę, odpowiadającą stylowi wnętrzarskiemu jak i ogólnej kolorystyce pomieszczenia.

Nowoczesne, abstrakcyjne czy roślinne formy dostępne w kolekcjach polskiej manufaktury PAP DECO inspirują do zmian we wnętrzach, do nadania im ponadczasowego charakteru, który nigdy nie przestaje intrygować.

Odkryj wszystkie kolekcje na: www.papdeco.com