Hisense seria 5S powstała z myślą nie tylko o tym, by nas odciążyć w domowych pracach i pozwolić nam na cieszenie się większą ilością wolnego czasu. Zaprojektowano je również tak, by zadbać o zdrowie naszej rodziny oraz sprawić, aby nasze rachunki za energię elektryczną były znacznie mniejsze. W skład serii 5S wchodzą pralka WF5S1045BW/PL, suszarka DH5S102BW/PL oraz dla tych, którzy lubią rozwiązania typu 2w1 - pralko-suszarka WD5S1045BW/PL. Oto najważniejsze zalety serii 5S marki Hisense:

1. Super energooszczędność A oraz A+++

Pralki i suszarki marki Hisense wyposażono w wiele ulepszeń, które podnoszą energetyczną efektywność tych urządzeń, a tym samym pozwalają na znaczne korzyści finansowe wynikające ze zmniejszonego zużycia energii czy poboru wody. Oznacza to dla nas niższe rachunki za prąd oraz wodę, a jednocześnie przyczyniamy się do ważnego kroku w kierunku ochrony naszego środowiska. Monitorowanie tych dwóch ważnych elementów, jak prąd i woda, jest bardzo łatwe dzięki aplikacji Smart ConnectLife, która pomaga analizować łączne oszczędności w oparciu o dane użytkownika, doradzając lepsze ustawienie prania.

2. Szybkie pranie

Z myślą o oszczędnościach finansowych oraz czasowych, szczególnie przydatnych w naszych zabieganych czasach, powstała funkcja Quick Wash+. Skróci ona czas i obniży koszty prania, ale również zapewni nam wiele szybkich programów odpowiadających spersonalizowanym potrzebom. Możemy wybrać program 15-minutowy lub 49-minutowy - oba zostały przygotowane dla prania połowy załadunku czy wręcz nawet 1 kg wsadu. Czas i koszty jeszcze nigdy nie były tak dogodne dla użytkownika.

3. Higieniczna ochrona

Dziś zależy nam na tym, by pranie było nie tylko czyste, ale także sterylne, a technologie Hisense skutecznie pomagają w rozwiązaniu obu tych kwestii. Urządzenia wytwarzają bowiem parę o wysokiej temperaturze, która jest uwalniana z dolnej części bębna i całkowicie przenika przez ubrania, Wytwarzana para eliminuje 99.9% bakterii - ta skuteczność potwierdzona jest certyfikatem SGS. Odświeżanie parą oczyszcza także szklaną część drzwiczek, uszczelkę, a nawet mniej dostępne części urządzenia jak szuflady. Systematyczne korzystanie z programu czyszczenia bębna skutecznie usuwa pozostałości detergentów, bakterie i nieprzyjemne zapachy.

4. Automatyczne dozowanie

Oto kolejna funkcja, która ułatwia codzienne obowiązki. Dzięki Auto Dosing pralka sama automatycznie dobierze ilość potrzebnego detergentu i środka zmiękczającego w zależności od załadunku. Pralka Hisense posiada zasobnik na płyn do prania o pojemności 1 l oraz na płyn zmiękczający - 05, l. Takie ilości starczają nawet na 24 cykle prania, co oznacza około miesiąca bezobsługowej pracy, czyli mniej kłopotów dla nas.

5. Odświeżająca jonizacja

Nie każde pranie wymaga intensywnego nakładu energii, wody oraz detergentów. Czasem wystarczy po prostu zwykłe odświeżenie odzieży. Tu z pomocą przychodzi niezwykły program Ion Refresh (odświeżenie przy użyciu jonizacji), który przy użyciu jonów usunie nieprzyjemne zapachy oraz sprawia, że nasze ubrania będą czyste i świeże w zaledwie 10 minut.

6. Szybkie suszenie

W urządzeniach Hisense dostępna jest także ta właśnie wyjątkowa funkcja. Dzięki niej pralka poprzez aplikację Smart ConnectLife wysyła informację do suszarki, która jest wstępnie podgrzewana, a to oznacza dla nas kolejne oszczędności na czasie. Warto też dodać, że kupując suszarkę z serii 5S jako benefit otrzymujemy specjalny kosz na obuwie.

7. Suszenie bez zagnieceń

Prasowanie po praniu jest zmorą dla wielu i niepotrzebnym pochłaniaczem czasu. Dzięki urządzeniom z serii 5S ten problem przechodzi do historii. Funkcja Anti Crease (bez zagnieceń) sprawia, że znikną zagniecenia, a tym samym nasze zmartwienia. Dzięki niej bowiem bęben przestanie się nagrzewać i będzie się obracać z przerwami co 5 minut. Skutecznie zapobiega to zbyt długiemu pozostawaniu ubrań w tej samej pozycji, co powoduje powstawanie zagnieceń.

8. Komfort dla alergików

Allergy Care to specjalny program antyalergiczny, który wykorzystuje gorące powietrze o wysokiej temperaturze. Usuwa ono w zdrowy sposób bez użycia dodatkowych chemikaliów nawet do 99,9% alergenów i bakterii, a przy tym nie ma wpływu na efekt suszenia i pozostawia ubrania czyste, suche i - co najważniejsze - wolne od zarazków.

9. Oszczędność miejsca

Pralko-suszarka Hisense to rozwiązanie idealne do mniejszych lub nieustawnych pomieszczeń, gdzie nie ma możliwości wstawienia osobno pralki i suszarki. Urządzenie 2w1 umożliwia doskonałe pranie i suszenie w mniejszej o połowę przestrzeni i przy mniejszym nakładzie pracy. Dla wygody w jednym cyklu możesz wyprać i wysuszyć do 6 kg prania.

10. Wszystko w aplikacji

Aplikacja Smart ConnectLife, do której podłączymy nasze urządzenia marki Hisense z serii 5S, to niewyczerpane źródło dodatkowych funkcji poza tymi wspomnianymi wyżej. Znajdziemy tam na przykład inteligentny kreator programów - Smart Wizard, w którym stworzymy unikatową kombinację parametrów gwarantująca nam doskonałe rezultaty prania. Wystarczy wybrać rodzaj tkaniny, jej kolor, stopień zabrudzenia oraz rodzaj plamy, a pralka wypierze ubrania z idealną kombinacją odpowiedniej temperatury, czasu i ilości wody oraz detergentów. Tak stworzymy najlepiej pasujący dla nas i naszej rodziny program prania odzieży.

Więcej informacji na: pl.hisense.com

 

Autor
Z tą funkcją nigdy nie zapomnisz wyjąć prania z pralki! Sprawdź!
Robert Pieńkowski
Dziennikarz, kucharz, archeolog, aktor, improwizator, animator. Był redaktorem w wielu prestiżowych magazynach jak Pani, Sukces, Elle Decoration, Gala, Maxim. Ma dwie...