W sercu polskich lasów, wśród malowniczych zakątków naszego kraju, powstało coś wyjątkowego. Nikodem Rozbicki i Bartłomiej Kraciuk, znani z projektu UKOI - sieci mikrohoteli, wprowadzili innowacyjny pomysł, który łączy w sobie relaks w otoczeniu natury z pasją do filmów. Przedstawiamy UKOI Mikrokino - miejsce, gdzie można nie tylko odpocząć, ale także przeżyć niezapomniane chwile podczas prywatnych seansów filmowych.

Nie tylko nocleg - mobilne domki pośród natury

Projekt UKOI to mobilne domki, które zostały zaprojektowane z myślą o głębokim wypoczynku w bliskości z naturą. Nazwa "UKOI" pochodzi od słowa "koić", co oznacza wpływanie łagodząco i uspokajająco. I dokładnie taki jest cel tych domków - zapewnić gościom spokój i relaks w otoczeniu przyrody. Każdy domek ma powierzchnię nieco ponad 14 metrów kwadratowych, co jest porównywalne z rozmiarem pokoju hotelowego. Wewnątrz znajduje się łazienka, aneks kuchenny oraz dwuosobowe łóżko. 

Seans filmowy pod gwiazdami

Jednak to, co wyróżnia UKOI Mikrokino, to projektor i ekran umieszczone nad łóżkiem. Dzięki temu goście mogą cieszyć się seansami filmowymi w otoczeniu lasu lub na urokliwej polanie. Aby dopełnić kinowej atmosfery, w domku znajduje się także mini maszyna do popcornu. Selekcją filmów zajął się osobiście Nikodem Rozbicki, dbając o to, by dostarczyć gościom wyjątkowe doświadczenia.

Filozofia UKOI: Komfort i minimalizm Bartłomiej Kraciuk podkreśla, że celem projektu jest dostarczenie gościom doświadczenia o najwyższej jakości i unikatowości. "W UKOI Mikrokino można oglądać filmy na dużym ekranie, nie wstając z łóżka. To połączenie przytulności tiny house z odrobiną autorskiej fantazji."

Nikodem Rozbicki dodaje, że kluczem do sukcesu UKOI jest komfort i minimalizm. "Odtwarzacz DVD, który jest źródłem filmów, jest bardzo prosty w obsłudze. Dzięki temu goście mogą skupić się na oglądaniu, a nie przeskakiwaniu między zwiastunami."

Nikodem Rozbicki i Bartłomiej Kraciuk

Dla tych, którzy chcieliby doświadczyć magii UKOI Mikrokino, mamy dobrą wiadomość. Domki są dostępne przez cały rok i można je rezerwować w dwóch malowniczych lokalizacjach: w Kręgach koło Wyszkowa oraz Lucimii koło Kazimierza Dolnego. Nie czekajcie, zarezerwujcie swój pobyt i przeżyjcie niezapomniane chwile w sercu polskiej przyrody!