Klasyczna forma stołu wciąż stanowi wyzwanie dla projektantów i wciąż udaje im się nas zaskoczyć funkcjonalnością tego mebla.

Prosty design, największe wyzwanie!

Jak projektuje się rzeczy najprostsze? Najtrudniej! Wiedzą o tym dobrze zarówno projektant Tomek Rygalik, jak i producent stołów drewnianych firma MILONI. - Budując markę MILONI, od początku mieliśmy jasność, co będzie ją charakteryzować: naturalne drewno i najwyższa jakość. To nasze priorytety - mówi współzałożyciel MILONI, Mateusz Nowotnik. - Wyznajemy zasadę, że meble mają nie tylko dobrze wyglądać, ale przede wszystkim dobrze służyć swoim właścicielom. Dlatego dbamy o każdy szczegół w procesie produkcji - dodaje.

Tomek Rygalik
Projektant, wykładowca, kurator i doktor sztuki. Studiował architekturę na Politechnice Łódzkiej. Absolwent wydziału wzornictwa przemysłowego na Pratt Institute w Nowym Jorku. W 2006 roku założył Studio Rygalik. Od 2010 pełni funkcję dyrektora kreatywnego czołowych polskich marek.

Stół MOA to kolejny model, który powstał we współpracy z Tomkiem Rygalikiem, i kolejny, który Rada Ekspertów nagrodziła w plebiscycie Must Have na najlepiej zaprojektowane polskie produkty. Dlaczego? Są ku temu mocne podstawy!

Stół wielofunkcyjny - tak projektuje Tomek Rygalik!

Po pierwsze, MOA spełni oczekiwania, tych którzy doceniają naturalny materiał, jakim jest drewno. Po drugie, zwraca uwagę detalami i proporcjami, nadającymi meblowi solidny wyraz, a przy tym wizualną lekkość. Mebel świetnie sprawdzi się zarówno w domowej jadalni, jak i przestrzeni biurowej, gdyż został wyposażony w mediaporty oraz miejsce na schowanie akcesoriów zasilających.

Mebel wykonany jest z drewna dębowego, wykończonego ekologicznymi olejowoskami, które umożliwiają regularne odświeżanie blatów
W estetyczny i ciekawy sposób stół został wyposażony w media porty oraz miejsce na schowanie akcesoriów zasilających.

Wykonany jest w całości z drewna dębowego, wykończonego ekologicznymi olejo-woskami, które umożliwiają regularne odświeżanie blatów, a nawet renowację stołu. Zastosowany system łączenia dwóch elementów blatu pozwala uzyskać duże szerokości stołu, a jednocześnie umożliwia łatwiejszy transport produktu w mniejszych opakowaniach, co ma też wymiar proekologiczny. 

Autor
To jeden z najlepiej zaprojektowanych polskich produktów! Stworzył go słynny, polski projektant!
Anna Grużewska
Dziennikarka, redaktorka, miłośniczka designu i malarstwa. Skończyła warszawską ASP i Wydział Dziennikarstwa UW. Redaktor naczelna magazynu Czas na Wnętrze. Ogląda sesje,...