Jak ożywić aranżację łazienki?

Proszę o pomoc w dokończeniu aranżacji mojej łazienki, która wygląda teraz dość smutno. Na szczególną uwagę zasługuje miejsce nad wanną.

Aranżacja tej łazienki jest dosyć stonowana, przydałoby się jej ożywienie

Byłoby dobrze, gdyby płytki na podłodze miały kolor dywanika. który na niej leży (ciemna szarość), ale skoro nie możemy tego zmienić - pójdźmy w kierunku tego odcienia z dodatkami. W ten sposób uzyskamy mocniejszy kontrast kolorystyczny, który sprawi, że aranżacja będzie się wydawała bardziej dynamiczna.

Jak ożywić aranżację łazienki? Jak ożywić aranżację łazienki?
Jak ożywić aranżację łazienki? Jak ożywić aranżację łazienki?
Obecna aranżacja łazienki.

Ręczniki powinny mieć ten sam kolor, co dywanik i być na stałe zawieszone na grzejniku - suszarce.

Lustro, którego nie widać na zdjęciach powinno mieć czarną ramę. Inne drobne dodatki - mydelniczka, dozowniki, kubeczki, uchwyt na papier - metalowe z połyskiem. 

Na ścianie nad wanną 2 czarne ramki na zdjęcia (czarno - białe).

Dodatkowo na front szuflady w szafce pod umywalką można nakleić naklejkę meblową. Ze strony Fotolia.com można pobrać dowolny biało - czarny wzór (niezbyt nowoczesny - ze względu na białe płytki ścienne w klasycznym stylu) i zamówić wydrukowanie go w formie naklejki meblowej w potrzebnym rozmiarze na stronie dekea.pl.

Jak ożywić aranżację łazienki? Jak ożywić aranżację łazienki?
Ramka Ribba, czarna, wym: 40 x 50 cm, IKEA, 29,99 zł Przykładowy wzór do wykonania naklejki meblowej na front szuflady, fot. depiano / Fotolia.com.