Schowki w mieszkaniu

Jak rozplanować małe mieszkanie, aby zmieścić dużo szaf na ubrania (w tym na obuwie oddzielnie), przybory do sprzątania, pralkę, suszarkę, itp? Chciałabym też prysznic (80 x 120), lodówkę do zabudowy, piekarnik (nie na dole), może mały stół z krzesłami. Proszę o pomoc.

W łazience wnęka zabudowana do sufitu - na dole pralka, wyżej zamykane szafki. Umywalka na szafce z szufladami (na kosmetyki). Prysznice 80 x 120 cm,

W sypialni funkcję szafek nocnych przejął robiony na zamówienie głęboki zagłówek. Dzięki temu jest więcej miejsca na szafy ubraniowe. Przy oknie płytkie biurko, które może też być toaletką.

W przedpokoju 1/3 szafy można przeznaczyć na buty i zamknąć tą część oddzielnym frontem.

W salonie dodatkowa szafa, w której można umieścić odkurzacz, deskę i żelazko, itp. - można podzielić całość na 2 części i jedną z nich zrobić otwieraną od strony przedpokoju.

W aneksie kuchennym od prawej: lodówka w zabudowie (L), wąskie cargo pod blatem, szafka narożna z koszami obrotowymi lub półką, płyta grzewcza z szufladami pod spodem, szafka narożna z 1 bokiem dłuższym (wysuwane kosze), szafka ze zlewem i koszami na śmieci, szuflady, na końcu wysoki słupek z piekarnikiem i mikrofalówką w zabudowie (P+M). 

Półki przy ścianie obok stołu można zrobić częściowo zamknięte. 

Schowki w mieszkaniu Schowki w mieszkaniu
Rys.1. Rzut mieszkania - stan obecny. Rys.2. Rzut mieszkania - propozycja aranżacji.