Miami Wars na końcu Cypla Czerniakowskiego to doskonałe miejsce do spotkań towarzyskich i biznesowych czy pracy na świeżym powietrzu. Goście mają do dyspozycji piaszczystą plażę i zieloną łąkę nad brzegiem Wisły, a także przestronny taras skomunikowany z barami i strefą gastronomiczną. Całość, urządzona pięknymi i zapewniającymi komfort meblami, tworzy Letnią Strefę Domoteki. 

Położony na lewym brzegu Wisły Miami Wars skupia środowisko związane z kulturą motorowodną i żeglarską oraz fanów sportów wodnych, jest również ważnym punktem dla rowerzystów. To najbardziej zielona i... designerska przestrzeń nad Wisłą - zaaranżowana we współpracy z Domoteką, w której znajdują się salony topowych marek wnętrzarskich.

Letnia Strefa Domoteki nad Wisłą

W centralnej części gastronomicznej stanęły duże drewniane stoły z salonu Miloo, zachęcające do biesiadowania w gronie przyjaciół i rodziny. Ich uzupełnieniem są kultowe już modele krzeseł marek Hay oraz Emu dostępne w salonach NAP.

Z kolei dwa eleganckie narożniki i stoliki Zoe marki Miloo Home tworzą komfortową przestrzeń, która w ciągu dnia sprawdza się jako miejsce do pracy, wieczorem natomiast idealnie nadaje się do spotkań towarzyskich w większym gronie.

Letnia Strefa Domoteki nad Wisłą

Szybkiego drinka można wypić przy ustawionych naprzeciwko baru stołach, albo siedząc wygodnie na rattanowym fotelu lub sofie z zestawu Cannes marki Garden Space.

W strefie wypoczynkowej, z pięknym widokiem na Wisłę, znajdują się krzesła Elba dostępne w salonach BoConcpet, oraz fotele Hee marki Hay (NAP).

W chłodniejsze wieczory można ogrzać się przy palenisku Anzoo (z oferty salonu Miloo Home), wokół którego znajdują się specjalnie zaprojektowane siedziska.

Letnia Strefa Domoteki nad Wisłą

Autorką projektu Miami Wars jest Paulina Grabowska ze studia NAS-DRA Conscious Design