Nowoczesne mieszkanie w beżu i drewnie - zostanie przeznaczone na wynajem!

- Założeniem projektu było stworzenie nowoczesnego wnętrza, które będzie jednocześnie komfortowe, ciepłe i zapraszające do spędzania w nim czasu. Zależało nam, żeby przestrzeń była uporządkowana i nieprzeładowana. Wykorzystaliśmy tu wysokiej jakości materiały wykończeniowe takie jak naturalne drewno, blaty ze spieku, włoskie płytki. - opowiadają z pasją architekci z pracowni Vzorovo.

Kolorystyka wnętrza to odcienie beży, ciepłe szarości, delikatne akcenty bieli i czerni. Elementy drewniane wykonano z bielonego dębu, dzięki czemu wnętrze wygląda lekko i nie obciąża optycznie przestrzeni.

Detalem skupiającym główną uwagę jest zdecydowanie frezowany i zaoblony półwysep kuchenny, w którym wydzielono miejsce do siedzenia. Meble i wyposażenie to głównie design polskich i duńskich projektantów takich jak Tamo, Menu, Iwc home. Minimalistyczne oświetlenie idealnie uzupełnia wnętrze i nadaje mu wyjątkowego charakteru.

Łazienka to subtelna i zmysłowa przestrzeń, dzięki wyjątkowym włoskim płytkom i nastrojowemu oświetleniu. Minimalistyczne zabudowy, baterie o satynowej, szczotkowanej powierzchni oraz duża kabina prysznicowa.

Sypialnia to połączenie przestrzeni do pracy i wypoczynku. Za łóżkiem wykonano drewnianą, frezowaną okładzinę z delikatnym podświetleniem. Na jednej ze ścian wydzielono miejsce, które pełni funkcję biurka i toaletki. Znajduję się tu również duża szafa o prostej formie.

- Realizacja tego projektu była dla nas przyjemnym doświadczeniem, zaufanie Inwestorów pozwoliło na praktycznie 100% odzwierciedlenie koncepcji projektowej. Wraz z Inwestorami ze Smart Loqum zapraszamy do odwiedzenia apartamentu i przekonania się o jego wyjątkowości w rzeczywistości. - podsumowują architekci.