Panele poprawiające akustykę wnętrz

Do oferty Muraspec, producenta profesjonalnych okładzin ściennych, dołączyły kolejne markowe rozwiązania poprawiające akustykę wnętrz. To panele renomowanej nowozelandziej marki Autex Industries specjalizującej się w efektywnych rozwiązaniach do kontroli dźwięku i jego pochłaniania w pomieszczeniach komercyjnych (biura, szkoły, sale wykładowe, kina i in.) oraz mieszkalnych.

Różnorodne estetycznie produkty Autex są doskonałą propozycją zwłaszcza dla projektantów wnętrz zajmujących się tworzeniem przestrzeni biurowych. Znakomita funkcjonalność: współczynnik pochłaniania (akustyka) min. alfa 0,50 - 0,95.

Panele akustyczne z linii Cascade

Gratka dla wielbicieli lekkich estetycznie form i soczystych kolorów. Atrakcyjna ażurowa forma paneli, które wyglądają niczym kolorowe wycinanki, pozwala na przenikanie światła i wzroku, jednocześnie pozostawiając użytkownikom wrażenie otwartej przestrzeni.

Panele Cascade dostępne w gamie atrakcyjnych kolorów i wzorów. Wymiary pojedynczego panela: szerokość 120 cm, wysokość 240 cm, grubość 12 mm. Panele są lekkie, nietoksyczne, nie wywołują alergii (materiał nie zawiera spoiw chemicznych). Poliestrowa powierzchnia jest odporna na brudzenie się, a jej pielęgnacja odbywa się przez odkurzanie.

Akustyczne poliestrowe płytki Quietspace 3D

QUIETSPACE 3D, modułowa akustyczna płytka ścienna, jest dekoracyjną i funkcjonalną powierzchnią akustyczna do wnętrz mieszkalnych, edukacyjnych, handlowych, hotelarskich i komercyjnych. Akustyczne poliestrowe płytki Quietspace 3D Autex oferują najwyższą absorpcję dźwięku, redukują pogłos i kontrolują szum tła.

Modułowa konstrukcja płytek ułatwia instalację oraz konfigurację na ścianie. Płytki w wymiarach 575x575 mm są lekkie, stabilne i łatwe w montażu. Oferowane w gamie współczesnych wzorów i kolorów, które są wysoko odporne na blaknięcie. Wykonane są w 100 % z poliestru, z czego 60% to materiał pochodzący z recyklingu. Płytki dostępne są w grubościach od 33 do 58 mm. Opakowanie zawiera 6 płytek.

Panele Frontier pochłaniające dźwięk 

FRONTIER to rozwiązanie akustyczne zaprojektowane w celu pochłaniania dźwięku w przestrzeniach pracy i komunikacji. Poziome panele montowane pod sufitem, popularnie zwane "żyletkami", pochłaniając dźwięk i wydatnie poprawiają akustykę we wnętrzu.

Prosta budowa systemu pozwala projektantom dowolnie łączyć i dopasowywać kolory i style. Panele Frontier wykonane są ze sprasowanego filcu PET, który w ponad 50% pochodzi z recyklingu. Inne zalety to m.in. łatwa instalacja i możliwość integracji z systemami oświetleniowymi.

Designerski kunszt  paneli Poliestrowych

HORISON to kolejne inspirujące rozwiązanie akustyczne z oferty Autex. Zawieszane instalacje sufitowe oraz pływające na suficie płyty akustyczne pozwalają tworzyć dekoracyjne akustyczne konstelacje, które - zwłaszcza w dużych przestrzeniach - prezentują swój designerski kunszt.

Poliestrowe panele dostępne są w 5 geometrycznych kształtach i atrakcyjnej gamie kolorystycznej. Kryte mocowania zapewniają wysoką estetykę montażu.