Spójna koncepcja, precyzyjne wykonanie, profesjonalizm i doświadczenie, wszystko to przenika się ze sobą w kolekcjach marki ernestrust, która stworzyła z myślą o klientach wymagających i ceniących sobie nowoczesne rozwiązania.

Projektując aranżacje kuchenne są otwarci na nowe inspiracje, dzięki czemu powstają kolekcje odpowiednio wyważone - między estetyką a funkcjonalnością. Inspiracje czerpiemy z historycznego wzornictwa i nowości w branży, otaczającego nas świata i najodleglejszych zakątków, pasji do gotowania i zamiłowania do architektury wnętrz.

Ten pozytywny ładunek inspiracji pozwala przygotować kolekcje o wyrazistym charakterze, pozbawione nudy, a zarazem praktyczne.  Marka ernestrust wie jak urządzić kuchnię, aby spełniała swoje funkcje - a przy tym cieszyła oko.

KOLEKCJA R-COLLECTION, kuchni R3 www.rust.pl

R-COLLECTION - Innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania 

R-COLLECTION to autorska kolekcja, w której marka ernestrust prezentuje innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania. Szlachetne materiały, unikatowe wzornictwo, indywidualizm prezentowany w każdym, nawet najmniejszym detalu wnętrza kuchennego i wysokie walory estetyczne sprawiają, że wnętrza z tej kolekcji zmieniają przestrzeń i nadają jej wyjątkowego charakteru.

KOLEKCJA R-COLLECTION, kuchni R3 www.rust.pl

Dominują tu proste formy i gładkie fronty pozbawione zdobień. O estetyce zabudowy kuchennej decyduje kolorystyka frontów i ich wykończenie, a także dobór blatów. Jako marka premium do wykonania mebli wykorzystuje wyłącznie najlepszej klasy materiały jak spiek kwarcowy, stal, palisander naturalny, dąb, granit, beton architektoniczny.

KOLEKCJA R-COLLECTION, kuchnia R3-2 www.rust.pl

Meble R-COLLECTION nadają wnętrzu unikatowego charakteru, pełnego elegancji, a jednocześnie pozwalają zachować ergonomię. Tworzone na wymiar komponenty są perfekcyjnie dopasowane do konkretnego wnętrza, zapewniając swobodę i przyjemność codziennego użytkowania.

KOLEKCJA R-COLLECTION, kuchnia R3-2 www.rust.pl

Kolekcja UNIQUE - funkcjonalność i nowoczesny design

Kolekcja UNIQUE przedstawia wnętrza kuchenne, w których zastosowano starannie wyselekcjonowane programy wzornicze łączące w sobie prostotę, funkcjonalność i nowoczesny design. Eksponujemy najnowocześniejszą technologię i pragmatyczne rozwiązania ubrane w wysokiej jakości materiały i komponenty.

KOLEKCJA UNIQUE Q12, kuchnia www.rust.pl

Meble kuchenne z linii UNIQUE w unikalny sposób łączą walory użytkowe z estetycznymi, zapewniając idealny balans między ergonomią a designem. Projektanci bazujący w aranżacji kuchni na rozwiązaniach z tej kolekcji wykorzystują czyste linie mebli do stworzenia eleganckich, nowoczesnych wnętrz o nieco surowym charakterze. 

KOLEKCJA UNIQUE Q12, kuchnia www.rust.pl

Operują formą, połączeniem materiałów, faktur i kolorów, by stworzyć zabudowę oryginalną, perfekcyjnie wpisującą się w kształt pomieszczenia oraz wystrój pozostałych wnętrz rezydencji bądź apartamentów.

KOLEKCJA UNIQUE CHOCOLATE AND BROWN www.rust.pl

Gładkie fronty lakierowane na wysoki połysk ciekawie komponują się z kamiennymi blatami, zaś drewniane fronty stanowią intrygujący element kuchennej aranżacji w zestawieniu ze stalowym blatem i betonem architektonicznym na ścianach.

KOLEKCJA UNIQUE CHOCOLATE AND BROWN www.rust.pl

Projektanci przygotowują meble na wymiar, mając na uwadze efektowny wygląd, ale też wygodę i swobodę korzystania z tej przestrzeni. Każdy element w projekcie ma swoje uzasadnienie użytkowe i wizualne.

Kolekcja STYLE w nowoczesnym wydaniu

Kolekcja STYLE to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Stylowa, z delikatną nutą ornamentyki, motywów zdobniczych czy ozdobnych frezów, podkreśla swoją ponadczasowość. Detal prezentowany w ozdobnych listwach profilowych, pilastrach, czy rustykalnych uchwytach i frontach podkreśla charakter wnętrza i dodaje niepowtarzalnego uroku.

KOLEKCJA STYLE, kuchnia S4 www.rust.pl

Aranżacje kuchni z kolekcją STYLE pozwalają uciec od banału i standardowych rozwiązań, dając pole do działania wyobraźni. Projektanci pracujący z meblami tej linii cenią unikatowe połączenie klasyki i nowoczesności. Proste, modernistyczne bryły szafek, ożywiają zdobne w detale fronty w aksamitnym, matowym bądź połyskującym wykończeniu.

KOLEKCJA STYLE, kuchnia S4 www.rust.pl

Drzwi szafek górnych i dolnych są wzbogacone odpowiednio dobranymi uchwytami - niekiedy to delikatne gałki inspirowane wyglądem diamentu, innym razem będą to podłużne, szerokie listwy. Dbamy również o dobór blatów kuchennych, proponując modele między innymi ze spieku kwarcowego, granitu, konglomeratu, trawertynu.

KOLEKCJA STYLE, kuchnia S4/Q1-2 www.rust.pl

Umiejętnie zestawiając poszczególne komponenty projektanci tworzą zabudowę kuchenną idealnie wpisującą się w charakter wystroju wnętrz apartamentów, loftów czy rezydencji. Troszczą się nie tylko o wysoki poziom estetyki przygotowanych mebli kuchennych ale zabiegają również o zagwarantowanie aranżacji spełniającej wymagania jakościowe. Stosują najlepsze materiały i umiejętnie rozplanowują rozmieszczenie mebli.

KOLEKCJA STYLE, kuchnia S4/Q1-2 www.rust.pl

Od 50 lat marka ernestrust tworzy wnętrza łącząc wieloletnią tradycję z innowacyjnością. Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, każdego dnia kreują przestrzenie wnętrz idealnie dopasowane do ich potrzeb. Dajemy  pewność najwyższej jakości, nieszablonowych rozwiązań designerskich, precyzji wykonania i kompleksowości w zakresie obsługi.

Więcej informacji na: ww.rust.pl