Wszyscy żyjemy dziś w biegu, a świat dodatkowo promuje tę postawę. Możemy zaciągnąć szybki kredyt, pójść na szybką randkę, a po drodze wskoczyć jeszcze do lokalu z fast foodem. Wszystko robimy w biegu i często byle jak. Jesteśmy zmęczeni, często pogrążeni w depresji i otyli. Rozwiązaniem może być skandynawska postawa bycia "slow".

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić?

Wyobraź sobie szwedzki dom. Prostota, skromność, niechęć do przesady, naturalność, funkcjonalność, solidność, spokój. Wyobraź sobie gotowanie w domu, najlepiej wspólnie z rodziną - bez pośpiechu i chodzenia na skróty. Powiesz zapewne - brzmi świetnie, jeśli ktoś potrafi gotować i naprawdę ma na to czas. Teoretycznie prawda. Dlatego też warto postawić na nowoczesne urządzenia, które w sposób intuicyjny przyrządzą najlepsze dania za ciebie. Bo nie sztuką jest spędzić kilka godzin, gotując. Sztuką jest gotowanie bez wysiłku, które daje więcej przyjemności i możliwości, a także pozwala na odkrywanie smaków i przeżywanie nowych doświadczeń kulinarnych.

Jak to zrobić?

Dobrym rozwiązaniem może być tutaj nowa, intuicyjna linia urządzeń Electrolux, która została zaprojektowana z myślą o ludziach chcących żyć lepiej, pełniej, świadomiej. Zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantuje wspaniałe efekty za każdym razem, gdy tylko zechcesz coś przyrządzić. Intuicyjne sprzęty Electrolux są odpowiednie nie tylko dla osób zapracowanych i chcących lepiej się odżywiać. Będą doskonałym rozwiązaniem dla kulinarnych nowicjuszy, którzy chcieliby na co dzień jeść tak, jakby stołowali się w najlepszych restauracjach. Dzięki swojej precyzji i funkcjonalności, zaawansowane technologie nie zawiodą także pasjonatów gotowania.

Piekarniki parowe z funkcją Steamify® sprawiają, że Ty ustawiasz temperaturę, a urządzenie automatycznie dobierze optymalną ilość pary, dostosowując wszystkie parametry pracy tak, by uzyskać pożądany efekt. To innowacyjne rozwiązanie pozwala zachować optymalną wilgotność potrawy i niepowtarzalny smak, bez posiadania specjalistycznej wiedzy gastronomicznej. Rzuca także nowe światło na pojęcie "gotować na parze". Owszem, dalej jest to synonim najzdrowszej obróbki termicznej, ale już nie "bez smaku".

Chcesz gotować samodzielnie? Ryba? Krwisty stek? Wyobraź sobie, że bezprzewodowa termosonda mierzy temperaturę wnętrza potrawy, komunikuje się z płytą indukcyjną i steruje temperaturą. Brzmi jak bajka? A to jedynie opis twojego nowego, prywatnego szefa kuchni - płyty SensePro®. Gotowanie, smażenie i duszenie nigdy nie było łatwiejsze. Teraz ogranicza cię jedynie twoja wyobraźnia. To innowacyjne urządzenie nie tylko ugotuje za ciebie, ale także może nauczyć cię kulinarnego kunsztu. Pozwolisz odkryć swój potencjał?

Wszystko super, ale kto pozmywa?

Czar prysł? Nie, magia zaczyna się dopiero ze zmywarką Electrolux QuickSelect®. Nie bez powodu system ten zdobył prestiżową nagrodę iF Design Award. Koniec ze zgadywaniem, jakiego programu mycia należy użyć. Ty masz określić jedynie czas, w którym naczynia mają zostać umyte. To twoja zmywarka ma się dostosować i stanąć na wysokości zadania.

Przyznasz, że prościej i przyjemniej już się nie da.

Więcej informacji na: www.electrolux.pl