Ekspres przelewowy Melitta® AromaFresh RWT z wyjmowanym pojemnikiem na wodę i wbudowanym młynkiem, w unikalnej wersji kolorystycznej - dobra kawa zaczyna się od świeżo zmielonych ziaren.

Pełniejszy smak świeżo zmielonej kawy

Sercem urządzenia jest zintegrowany, precyzyjny młynek z regulacją stopnia zmielenia. Dzięki temu, że ziarna są świeżo mielone, kawa z ekspresu AromaFresh RWT jest tak aromatyczna. Zależnie od własnych upodobań możesz ustawić stopień mielenia od grubego po drobny oraz wybrać moc kawy.

RWT - edycja z wyjmowanym pojemnikiem na wodę

Nowy ekspres AromaFresh RWT został teraz wyposażony w dodatkową, przydatną funkcję - wyjmowany pojemnik na wodę. Dzięki temu napełnianie i czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze. Dodatkowo ekspres wyposażono w wyjmowany pojemnik na ziarna kawy i uchwyt filtra.

Wyjmowany pojemnik na wodę

Przezroczysty pojemnik na wodę z oznaczeniem liczby filiżanek można wyjąć w celu łatwego napełnienia lub umycia.

Zintegrowany młynek z ustawieniami stopnia mielenia

AromaFresh RWT wyposażony jest w zintegrowany młynek, który gwarantuje najlepszy poziom zmielenia i najlepszy smak kawy ze świeżo zmielonych ziaren. Zgodnie z Twoimi preferencjami stopień zmielenia możesz ustawić od drobnego po gruby.

Praktyczna funkcja timera

Timer z wyświetlaczem LED pozwala cieszyć się przepyszną kawą w dowolnym czasie. Zaprogramuj czas parzenia Twojej kawy i pozwól by rano obudził Cię zapach świeżej kawy. Ekspres włącza się automatycznie w zaprogramowanym czasie.

Wyjmowany uchwyt filtra z blokadą kapania

Łatwy do umycia - wystarczy włożyć uchwyt filtra do zmywarki. Dzięki blokadzie kapania w podstawce zapobiegniesz kapaniu kawy na płytę grzewczą urządzenia oraz na podłogę.

Stylowe elementy stali nierdzewnej

Lakierowane elementy ze stali nierdzewnej w kolorze miedzianym oraz metalicznym szarym - nadają urządzeniu stylowego wyglądu!

Możliwe używanie kawy mielonej

Aby przygotować pyszną kawę ze zmielonych wcześniej ziaren wystarczy wyłączyć młynek i wsypać kawę bezpośrednio do filtra.

Dobra kawa zaczyna się od świeżo zmielonych ziaren!

Więcej informacji na: www.melitta.pl