Czy ktokolwiek lubi częste remonty i ściany pobrudzone przez dzieci czy psa? To pytanie pozostawiamy bez odpowiedzi. Za wszelką cenę staramy się uchronić domowe przestrzenie przed plamami, niestety często ponosimy porażkę w tej nierównej walce...

Mieszkanie to miejsce, w którym toczy się nasze życie rodzinne, ale również towarzyskie. Czy istnieje magiczna farba, która zapobiegnie powstaniu plam? Niestety nie, ale jest farba, która zapewni wyjątkowy komfort, umożliwiając usunięcie powstałych plam i zabrudzeń. Co ważne bez zmiany ulubionego, matowego stopnia połysku.

Made in America

Farby legendarnego koncernu Benjamin Moore, powstałego w 1883 roku w Nowym Jorku, to innowacyjne perełki. Skoro o plamach mowa, w szerokiej ofercie marki znajdziemy totalnie odporny i w pełni zmywalny produkt! To królewski "Regal® Select Premium Interior Paint & Primer Matte Finish 548", protoplasta "farb ceramicznych".

Innowacyjne i opatentowane

Benjamin Moore wyznacza kierunki rozwoju w światowej branży farb. Najnowsze rozwiązania technologiczne to znak rozpoznawczy marki. Wybitni naukowcy z teamu amerykańskiego giganta codziennie ciężko pracują nad kolorystyką, ulepszaniem formuł i właściwości aplikacyjnych. Benjamin Moore tworzy produkty z własnych żywic i kolorantów dzięki czemu powstają autorskie receptury z jakością i kolorystką niemożliwą do skopiowania. 

Nie dziwi zatem fakt, że "Regal® Select 548" został wyposażony w potężną broń, opatentowaną technologię usuwania zabrudzeń "Stain Release Technology", która zapewnia niespotykaną odporność wymalowania na plamy, brud, oraz wielokrotne zmywanie i szorowanie.

Kuchnia niczym poligon doświadczalny

Z nami spokojnie oddasz się przyjemności gotowania dla swoich najbliższych bez obawy, że chwila nieuwagi pozostawi trwałe plamy na kuchennych ścianach. "Regal Select 548" nie boi się ani sosu pomidorowego, ani czerwonego wina, musztardy, soku, kawy czy coli. Nie boi się niczego, a powstałe w "chwili roztargnienia" zabrudzenia zwyczajnie zmyjesz bez śladu.

Pokój dziecięcy niczym pole walki

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, a połączona z żywym temperamentem może przyprawić o zawrót głowy… Pamiętasz filmowe bitwy na jedzenie? Nawet jeżeli Twoje dziecko podpatrzyło przebieg takiego wydarzenia, zachowaj spokój. Efekty "pojedynku" szybko zmyjesz ze ścian...tort również. 

Najlepszy przyjaciel człowieka

Doskonale wie, że gdy nie ma w domu właścicieli, może bezkarnie biegać po labiryncie wąskich korytarzy. I tak wszystkie ewentualne otarcia ścian zostaną zmyte.

Teraz czeka, by wyjść i wytaplać się w świeżych kałużach. A później wrócić i schlapać ściany korytarza zrzucając z siebie tysiące kropel wody i… błota. To nasz wierny przyjaciel - PIES.

Ściany czyste już zawsze

Dzięki "Regal® Select Premium Interior Paint & Primer Matte Finish 548" Twoje życie stanie się łatwiejsze i wygodniejsze, a otoczenie piękne i czyste.

Więcej informacji na: www.benjaminmoore.pl