Złoto od kilku lat króluje w łazienkach - lustra w złotych ramach, złote akcesoria łazienkowe, złote krany, a nawet kabiny prysznicowe ze złotymi elementami. Co chwilę na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania łazienkowe w kolorze tego szlachetnego kruszcu. O ile złote akcesoria łazienkowe czy baterie od lat są produktami ogólnodostępnymi, o tyle złote kabiny czy wanny to nowość. Ale jest jeszcze jeden element wyposażenia łazienki, po który sięga coraz więcej projektantów wnętrz, chcących nadać strefie natrysku ponadczasowy, ekskluzywny charakter - złoty odpływ łazienkowy.

Uniwersalne złoto

Złoto w łazienkach nie bez powodu jest tak popularne - oprócz tego, że prezentuje się bardzo atrakcyjnie, to pasuje do wielu aranżacji wnętrz - ciemnych i jasnych kafli, betonu czy też łazienki w stylu industrialnym, glamour czy art deco. Równie pięknie komponuje się z drewnem czy marmurem. Złoto jest uniwersalne, a zarazem luksusowe. Czyż nie nadaje ono szlachetności każdemu, nawet najbardziej surowemu wnętrzu?

Złote odpływy na wagę… złota

Na rynku dostępne są odpływy w różnych formach, kolorach i wzorach. Począwszy od klasycznych, prostych, wąskich odpływów liniowych w stalowym kolorze, po szerokie, czarne matowe maskownice, skończywszy na tych kolorowych i ozdobnych.

Twórcy marki CED’OR postanowili wyjść naprzeciw obowiązującym trendom i zaproponowali linię GOLD - złote odpływy liniowe i ścienne. Dostępne są w wielu wzorach i formach - zarówno tych dekoracyjnych, jak i prostych. Nie można zapomnieć o odpływach do zabudowy, które jak wskazują projektanci marki CED’OR, doskonale sprawdzają się w przypadku wzorzystych płytek podłogowych w strefie wodnej.

Jakość przede wszystkim

Aspekt estetyczny to jedno, ale równie istotna jest oczywiście jakość produktu. Na szczęście, w CED’ORZE wygląd zawsze idzie w parze z jakością wykonania. CED’OR wykorzystuje w swoich odpływach tylko sprawdzone i praktyczne elementy - maskownica wykonana jest z wytrzymałego mosiądzu M11, osadnik zanieczyszczeń można rozebrać na dwie części, a funkcjonalny syfon zapewnia bardzo dobrą przepustowość przepływu wody.

CED’OR produkuje odpływy od 10 lat, dzięki czemu doskonale zdaje sobie sprawę, że funkcjonalność i estetyka produktu to priorytety klientów w przypadku wyboru wyposażenia strefy natrysku.

Sposób wykorzystania złota w aranżacjach łazienkowych ogranicza tylko Wasza wyobraźnia - można postawić na dodatki, które nadadzą wnętrzu klasy i będą pięknie korespondować z motywem przewodnim łazienki. Z drugiej strony złoto można wykorzystać na ścianach lub ich części - będą wtedy prawdziwą biżuteryjną ozdobą, która przemieni przestrzeń w efektowne, luksusowe spa. Jedno jest pewne, złoto było, jest i będzie ponadczasowym trendem w łazienkach, a wykorzystane ze smakiem i umiarem stanie się wyjątkowym dopełnieniem aranżacji.

Więcej informacji na: www.sklep-cedor.pl