Zaprezentowana przez ANWIS kolekcja materiałów do systemów roletowych i plisowanych to najnowsze trendy w dekoracji wnętrz. Zobacz, jakie rozwiązania w osłonach okiennych sprawdzają się w 2020 roku.

Osłony okienne w naturalnych barwach... i z połyskiem!

Dodatki w barwach natury wciąż goszczą w naszych wnętrzach. Nic w tym dziwnego! Wprowadzają przecież do niego harmonię i spokój. Przykładem mogą być dodatki w stylu boho - czyli połączenie różnorodnych wzorów i kolorów. Idealnie sprawdzą się tutaj osłony z oferty ANWIS - beżowe, musztardowe czy zielone tkaniny będą wprost idealne do wnętrz, w których będziemy chcieli znaleźć chwilę wytchnienia i relaksu.

Wśród kolorów osłon z oferty ANWIS nie zabrakło jednak wyrazistych odcieni, czyli koloru roku 2020 ogłoszonego przez Pantone, a więc Classic Blue. Kolor ten doskonale odnajduje się w dzisiejszym szybkim stylu życia oraz potrzebie wyciszenia i odpoczynku.

Trendy dekoratorskie w 2020 roku to także przeplatające się motywy złota i srebra. Doskonale współgrają z nimi połyskujące tkaniny rolet i plis od ANWIS, których perłowa powłoka mieni się w zależności od kąta padania światła. Mogą to być również połyskujące printy, wzory i sploty, które zapewnią spójne wykończenie przestrzeni zaaranżowanej w eleganckim i szykownym stylu.

Ale to nie wszystko! Pozytywnej energii nadają wnętrzom geometryczne wzory oraz motywy przyrody z kolekcji ANWIS, które w 2020 roku goszczą również na innych dekoracyjnych akcentach, np. dywanach, narzutach czy poduszkach.

Osłony okienne stylowe i dyskretne, do okien pionowych i dachowych

W pomieszczeniach dziennych coraz większym zainteresowaniem cieszą się modele semi-transparentne. Idealnie filtrują światło dzienne, zapewniając odpowiednie warunki do pracy i odpoczynku. Ponadto gwarantują nam prywatność, a co równie ważne - nie zaciemniają wnętrza.

Wśród modeli ANWIS znajdziemy między innymi popularne odcienie bieli, szarości czy brązów. W ofercie ANWIS znalazły się również materiały gęsto tkane i blackout’owe, zapewniające komfort świetlny i termiczny oraz prywatność po zmroku. Wśród nich znajduje się szeroki wybór tkanin, które możemy zamontować, np. na oknie dachowym. W katalogu rolet występują materiały podgumowane lub pokryte warstwą odbijającą światło.

W przypadku plis skuteczne w walce z nagrzewaniem się pomieszczeń są tkaniny o strukturze "plastra miodu". Składają się z dwóch warstw tekstylnych, które stanowią skuteczną ochronę przed przenikającym do wnętrz ciepłem i promieniami słońca.

Czy osłonami okiennymi można sterować za pomocą smartfona?

Automatyzacja osłon okiennych, to już niemal standard. Coraz chętniej decydujemy się na modele sterowane pilotem lub - co umożliwiają najnowsze systemy ANWIS - przy użyciu smartfona. Dzięki temu plisy i rolety, poza walorami estetycznymi mogą być niezwykle funkcjonalne. W końcu kto z nas nie lubi pozwolić sobie na odrobinę wygody?

Rolety i plisy ANWIS, to bogata oferta tkanin - dla każdego!

W systemach roletowych ANWIS znajduje się łącznie 369 tkanin pokrytych specjalną apreturą, zapewniającą odporność na kurz, wilgoć oraz odkształcenia. Całość została wzbogacona o 27 materiałów typu screen, które wykonane są z mieszanki poliestru oraz tworzywa PVC. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu.

Dlaczego jeszcze warto wybrać osłony okienne? Produkty z oferty ANWIS doskonale sprawdzą się na dużych przeszkleniach, dzięki czemu skutecznie wspomogą pracę klimatyzacji, zmniejszając zapotrzebowanie budynku na energię.

Równie dobrymi właściwościami wyróżniają się tkaniny z nowej kolekcji plis, które są odporne na blaknięcie oraz uszkodzenia mechaniczne. Łącznie znajdziemy 396 tkanin plisowanych, plus dodatkowo 156 tkanin typu "plaster miodu".

Oferta ANWIS łączy najmodniejsze style z technologią i kolorystyką najchętniej wybieraną przez Klientów. W ten sposób nowe systemy rolet i plis stanowią kompletną ofertę handlową oraz dopełnienie najnowszych sposobów aranżacji wnętrz.

Więcej informacji na: www.anwis.pl