Od jakiegoś czasu we wnętrzach niezwykle modne są wszelkie wygięcia, krzywizny i obłości. Kto łuki i zaokrąglenia kojarzy jedynie z "Czterdziestolatkiem" i zafascynowanym egzotyką inżynierem Karwowskim, będzie niepocieszony. Ten trend powrócił bowiem i do przestrzeni prywatnych, i do publicznych. Do wnętrz wkracza łagodność i… lustra Giera Design.

Kto nie jest przekonany do wykuwania półokrągłych otworów w mieszkaniu i konstruowania sklepień łukowych, może przygodę z łukami rozpocząć od wykorzystania we wnętrzach mniej rewolucyjnych rozwiązań, np. wykorzystując lustra o zaokrąglonych kształtach. Giera Design ma w swojej ofercie modele idealnie wpisujące się w najnowsze trendy.

Magiczny portal

Kto marzy o wprowadzeniu modnych łuków do wnętrza łazienki czy sypialni, doceni lustro PORTAL. Ten wąski model w delikatnej ramce o kształcie łuku doskonale wpisze się w różne style wnętrz: wygląda efektownie i elegancko zarówno we wnętrzu nowoczesnym, urządzonym w stylu skandynawskim, jak i eklektycznym. W wersji pionowej sprawdzi się w przedpokoju, a oparte o ścianę w salonie z powodzeniem będzie imitować prawdziwe półokrągłe wejście i dodatkowo powiększy optycznie przestrzeń.

Stylowy eksperyment

Nowoczesne lustro AMBIENT, z pozoru skromne i delikatne dzięki cieniutkiej oprawie, wygląda bardzo efektownie, zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach. W wersji złotej doda szyku w salonie i łazience, białe lub czarne sprawdzi się np. w przedpokoju. Ciekawie wygląda na ścianie w formie trio, przywodząc na myśl starodawne potrójne tremo. 

Mix z klasą

Inspirowana grafiką lat 60. kolekcja owalnych luster FUSION to idealne rozwiązanie do przedpokoju, sypialni czy salonu. To typowo modernistyczne lustro wprowadza do wnętrz dodatkowe barwy dzięki ciekawym połączeniom kolorowego szkła. W wersji czarno-złotej lustro wprowadzi do wnętrza salonu styl glamour, a w wydaniu z dodatkiem ciepłej miedzi ociepli nowocześnie urządzoną, monochromatyczną sypialnię.

Nowocześnie

Dwukolorowe lustra NOVI to propozycja dla ceniących praktyczne rozwiązania. Modele z metalową półką pomogą zorganizować przestrzeń łazienki czy przedpokoju, a warianty z ornamentowym dekorem będą stylowym uzupełnieniem wnętrza sypialni. Ten model lustra wygląda wyjątkowo powieszony na ścianie w duecie - nie tylko powiększy przestrzeń łazienki czy jadalni, ale dodatkowo wprowadzi we wnętrze modną symetrię.

Pod arkadami

ARCO, nowoczesne półokrągłe lustro z półką, to świetne rozwiązanie dla osób chcących efektownie wykończyć przestrzeń przedpokoju albo łazienki. Prosty design, szczyt zwieńczony modnym łukiem i metalowa półka to rozwiązania zwłaszcza dla tych, którzy cenią funkcjonalność i minimalizm. Ten model można zamontować wedle uznania: klasycznie z półką na dole lub w wersji z półeczką na szczycie lustra.