Aranżacja domu czy mieszkania jest procesem czasochłonnym. Wybór płytek lub mozaik ściennych i podłogowych na rynku jest ogromny, a decyzja o tym, które znajdą się w naszym wnętrzu powinna być starannie przemyślana. Zwłaszcza, że będą nam towarzyszyć przez wiele lat.

Wybór stylu, w którym chcemy zaaranżować nasze wnętrze zależy od wielu czynników i gustów. Wielu właścicieli mieszkań decyduje się na pomoc przy projektowaniu i skorzystanie z oferty architektów wnętrz, inni sami urządzają swoje domy zdając się na osobiste upodobania. Niezależnie od rodzaju projektu i osoby, która go wykonuje, wielbicieli wnętrz w stylu nowoczesnym zachwyci zapewne nowa kolekcja marki Dunin - Lordy.

Marmurowa elegancja

Elegancja i styl to dwie cechy, którymi można opisać najnowszą kolekcję stworzoną przez firmę. Kolekcja Lordy ze swoimi marmurowymi mozaikami idealnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu hampton, które oprócz wspomnianej już elegancji, cechuje wykorzystanie naturalnych surowców i kolorów.

Nowoczesne połączenia kolorystyczne białego marmuru ze złotem, czernią i szarością zaskarbią sobie serca każdego minimalisty lub wielbiciela stylu art deco, a dzięki swoim niebanalnym wzorom kafelki te z pewnością znajdą uznanie wśród zwolenników stylu nowojorskiego. Kafle te świetnie sprawdzają się jako tapety lub elementy dekoracyjne na ścianach, pod prysznicem czy w kuchni.

Dekoracje ścian i podłogi

Swoje wzory kolekcja Lordy zawdzięcza technologii Waterjet, która pozwala na dokonanie precyzyjnych cięć, bez konieczności obróbki wykańczającej. Oznacza to, że każda płytka ma piękny kształt i naturalny wygląd. Modne obecnie wzorzyste podłogi, z motywami geometrycznymi, stają w kontrze do jednolitych i jednokolorowych kafelków. Nie oznacza to wcale, że mozaiki z wzorami nie wpasują się również do wnętrz minimalistycznych. Klasyczna kolorystyka i polerowana powierzchnia sprawia, że Astona Carrara, Globstone Carrara czy Rosell Carrara idealnie sprawdzą się też na podłogach. Dodatkowo grubość gresu zapewnia trwałość i sprawia, że można układać je na podłodze w kuchni, łazience czy hallu.

Kolekcja Lordy wpasowuje się do wnętrz w wielu stylach m.in. art deco, glamour i hampton. Klasyczny marmur w połączeniu z geometrycznymi wzorami jest kwintesencją luksusu i elegancji, która sprawdzi się w każdym wnętrzu i będzie cieszyć oko właścicieli przez długie lata.

Więcej informacji na: dunin.eu