odkurzacz Bespoke Jet™ dostępny jest w trzech eleganckich kolorach: Satynowy Granat, Perłowa Biel i Butelkowa Zieleń.

Najwyższy poziom czystości

Bespoke Jet™ osiąga maksymalną skuteczność dzięki wydajnemu silnikowi Digital Inverter o mocy aż do 580 W. Technologia Jet Cyclone w pełni wykorzystuje siłę ssania tak, aby skutecznie zbierać zabrudzenia. Wystarczy ustawić maksymalną moc, żeby łatwo uprzątnąć nawet najbardziej wymagające powierzchnie.

Wydajna bateria odkurzacza pozwala na odkurzanie do 60 minut bez ładowania odkurzacz Bespoke Jet™ wyposażony jest w wielowarstwowy system filtracji cząsteczek i alergenów o skuteczności  aż do 99,999%, dzięki czemu zapewnia najwyższy poziom czystości.

Bespoke Jet™ ma niezwykle lekką konstrukcję - waży aż 24% mniej niż inne odkurzacze bezprzewodowe Samsung.

Idealny odkurzacz dla alergików z innowacyjną stacją czyszczącą All-in-One

Natomiast unikatowa technologia Air Pulse w innowacyjnej stacji czyszczącej All-in-One, zadba o naszą pełną higienę. Jak to działa? Odkurzacz Bespoke Jet™ odstawiamy do stacji czyszczącej i wciskamy przycisk. Dopiero wówczas wewnątrz stacji pojemnik zostaje otwarty i opróżniony, dzięki czemu minimalizujemy rozprzestrzenianie się kurzu, pyłu czy mikroorganizmów. Jest to rozwiązanie, które ogranicza aż do 400 razy brud i alergeny w porównaniu z tradycyjnym wysypaniem kurzu z pojemnika. Dlatego odkurzacz ten będzie idealnym urządzeniem dla alergików.

Bespoke Jet™ posiada bogaty zestaw akcesoriów, m.in. końcówkę myjącą Spray Spinning Cleaner, która dzięki  dozownikowi wody umożliwi szybkie i bezproblemowe sprzątnięcie rozlanego napoju czy zaschniętej kawy, bez konieczności użycia mopa. A za sprawą antybakteryjnych nakładek z mikrofibry wielokrotnego użytku pozbędziemy  się wszelkich zarazków. Co więcej, cały Bespoke Jet™ ze stacją All-in-One zajmuje niewiele miejsca i wpasuje się  do najbardziej wymagających wnętrz.

Bespoke Jet™ ma wiele praktycznych końcówek, które ułatwiają sprzątanie różnych powierzchni.

Więcej informacji na: www.samsung.com