Targi Christmasworld to skarbnica dekoracji Bożonarodzeniowych jak i również upiększających wszystkie inne wyjątkowe święta i uroczystości w roku. Wydarzenia takie jak Boże Narodzenie, Wielkanoc, chrzest, komunia, bierzmowanie, ślub, urodziny, Walentynki, Dzień Matki, przyjęcie z okazji narodzin dziecka, Święto Dziękczynienia, Halloween można umilić dzięki dekoracjom, w które zaopatrzą się Państwo podczas targów Christmasworld we Frankfurcie nad Menem. Targi odbywające się w terminie 3-7 lutego 2023 roku oferują niezliczone ilości różnorodnych produktów, inspiracji i trendów obowiązujących w najbliższym sezonie.

Podczas odbywających się we Frankfurcie nad Menem w terminie 3-7.02.2023 roku targów Christmasworld międzynarodowi wystawcy będą mieli możliwość poznać wiodące, w najbliższym świątecznym sezonie, kolory oraz formy dekoracji. Codzienne wykłady w sali Trend we foyer hali 4.1 poświęcone będą trendom sektora dóbr konsumpcyjnych oraz nowościom wystawców. Wystąpienia będą prowadzone przez członków biura bora.herke.palmisano, którzy w Trend Area zaprezentują inspiracje i prognozy na nachodzące sezony. Wiodącymi trendami będzie nieodkryte piękno, natura, która posiada bogactwo kolorów i faktur, dzięki czemu stanowi wspaniałe źródło inspiracji oraz ponadczasowe pomysły.

Atrakcyjny akcent nie tylko w domu

Kwiaty całorocznie stanowią atrakcyjny akcent w domu, sklepach, hotelach i budynkach użyteczności publicznej. Na odwiedzających czeka szeroki wybór sztucznych kwiatów i roślinek, drzew bądź wieńców, jak i również doniczek i dekoracji ogrodowych. Christmasworld to również największe na świecie targi świec z obszerną ofertą świeczek, świeczników, wosków zapachowych i akcesoriów.

W co zapakować prezent?

Dzięki efektywnym materiałom do pakowania, dawanie prezentów staje się podwójną przyjemnością. Różnorodne kolory, materiały, formy opakowań na prezenty oraz personalizowane wstążki i kokardy sprawią, że nawet najprostszy prezent będzie imponującym podarunkiem dla bliskiej osoby.

Drewniane chatki

Drewniane chatki stworzone na potrzeby targów tworzą prawdziwą atmosferę jarmarku świątecznego, na którym można zaopatrzyć się w świąteczne słodkości, grzane wino, czekoladki i wyjątkowe herbaty.

W jaki sposób można wykorzystać energooszczędną technologię LED?

W zimowych miesiącach fantastyczną metodą na przyciągnięcie uwagi klientów jest oświetlenie wewnętrzne lub zewnętrzne sklepu, którego szeroka gama czeka na Państwa we Frankfurcie nad Menem. Istnieją nieograniczone możliwości wykorzystania energooszczędnej technologii LED dzięki której Wasz sklep wyróżni się z tłumu. Podświetlane ruchome figury z pewnością zrobią wrażanie jako dekoracja miasta w świątecznym okresie.

Organizacja wyjazdu

Aby ułatwić Państwu organizacje wyjazdu i zapewnić komfortowy pobyt na targach Christmasworld proponujemy Państwu przyjazd autokarem do Frankfurtu i z powrotem lub przelot samolotem razem z polskim przedstawicielstwem Messe Frankfurt, w doborowym towarzystwie osób z branży.

Wyjazd autokarem w cenie 1890 zł netto, odbywa się w terminie 01.02-06.03.2023r.
Obejmuje 3 noclegi w hotelu Welzlaer *** w Wetzlar, zakwaterowanie w pokoju dwu- lub jednoosobowym (za dopłatą), śniadanie w formie bufetu oraz 3 dniową kartę wstępu na targi. Wyjazd autokaru z Warszawy, możliwość dołączenia do grupy w Łodzi, Częstochowie, Katowicach lub we Wrocławiu. Oferta samolotowa z wylotem z Warszawy obejmuje 2 noclegi i 3 dni pobytu na targach. Koszt takiego wyjazdu to 2990 zł netto. Możliwy jest również wylot z innego lotniska, po ustaleniu dostępności biletów oraz ceny.

Więcej informacji na temat wyjazdu i targów znajdą Państwo na stronie internetowej: poland.salespartner.network/pl/, bądź kontaktując się bezpośrednio z Panią Martyną Pietruszką, tel. +48 22 49 43 203.