Mosiężny uchwyt Tube Dot - od 200 zł.
Mosiężne uchwyty Tube M - od 250 zł.

Subtelne gałki we wnętrzach modern classic

Delikatność detalu to niekiedy klucz do sukcesu w aranżacji. Dobór odpowiednich gałek, podkreślających charakter mebla powinien być kierowany myślą o ponadczasowej formie i wysokiej jakości materiału. Klasyczne wnętrza i meble potrzebują dozy nowoczesności, dlatego też warto kierować się rozwiązaniami, które posłużą przez lata i nigdy nie wyjdą z mody.

Mosiężne uchwyty Point - od 90 zł.
Mosiężne uchwyty Point - od 90 zł.

Współczesne trendy w starej kamienicy

Wnętrze z historią wzbogacone o mosiężne uchwyty o obłych kształtach, wpisujących się w obecną stylistykę wnętrz, to dosyć kontrastowe, ale niezmiernie intrygujące połączenie. Rozmaite rozmiary uchwytów relingowych od PAP DECO umożliwiają dopasowanie ich do różnych wielkości zabudowy: szafek czy szuflad pionowych i poziomych.

Mosiężne uchwyty 16/32 - od 310 zł.
Mosiężne uchwyty 16/32 - od 310 zł.

Mosiężne uchwyty do szaf o wysokich frontach

Masywniejsze fronty meblowe wymagają praktycznych rozwiązań w postaci uchwytów, które nie tylko wyznaczą pewien rytm kompozycyjny na meblu, ale pozwolą z łatwością otwierać i zamykać okazałe drzwi. Subtelna forma uchwytów łączy się z równie delikatnymi frontami co pozwala uzyskać kompatybilność między meblami i dodatkami w całym pomieszczeniu.

Mosiężne uchwyty Arena L - od 390 zł.

Uchwyty do drzwi dopasowane do stylu wnętrza

Nieszablonowe pochwyty do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych mogą przybierać pełną finezji, klasyczną formę. Z tego względu mogą prezentować się równie zajmująco na dekoracyjnych jak i gładkich skrzydłach drzwiowych. Pochwyty drzwiowe od marki PAP DECO to nie tylko nowoczesne modele, ale również te rzeźbione ręcznieabstrakcyjne kształty czy organiczne wzory

Mosiężny uchwyt Catch M - od 460 zł.

Więcej informacji na: www.papdeco.com