Jakie urządzenia pasują do twojego stylu życia i przestrzeni w twoim domu?

Upewnij się, że masz odpowiednią przestrzeń na pralkę i suszarkę. Pralki ładowane od góry mogą być węższe, ale też nie ma opcji postawienia na nich suszarki oraz nie umieścisz ich pod niską półką, z kolei pralki ładowane od frontu można postawić w tzw. "słupku" umieszczając pralkę pod suszarką i łącząc ją specjalnym łącznikiem. Co więcej na rynku są modele Slim, czyli węższe urządzenia, które wygodniej umieścisz np. we wnęce, czy zabudowie. Dodatkowo, wybierz modele, które pasują do designu Twojego domu, jeśli estetyka jest dla Ciebie ważna.

Ile prania zazwyczaj robisz?

Jeśli pralka i suszarka będą umieszczone w miejscu, gdzie przebywasz często, na przykład w kuchni, zwróć uwagę na poziom hałasu generowany przez urządzenia. Cichsze modele są bardziej komfortowe w użytkowaniu. Również energia zużywana przez pralkę i suszarkę ma wpływ na rachunki za prąd. Dlatego zawsze zwracaj uwagę na klasę energetyczną urządzeń. Obecnie na rynku pojawiły się już modele, które są w nowej klasie energetycznej A.

Jakie funkcje ułatwią Ci życie?

Sprawdź, jakie programy i funkcje oferuje pralka i suszarka. Być może chcesz zarządzać z poziomu aplikacji na telefonie (np. HomeWhiz)? Warto, aby urządzenia były wyposażone w programy, które są dla Ciebie najwygodniejsze. Obecnie na rynku programy parowe są już standardem, ale są równie ciekawe inne technologie np. technologie unikające gwałtownego wirowania - Aquatech, czy też programy niwelujące zagniecenia w tracie suszenia - Beko posiada technologię Iron Finish. Niezależnie, jaki modele wybierzesz możliwość dostosowania parametrów do rodzaju ubrań jest niezwykle przydatna.

Ostatecznie wybór pralki i suszarki to inwestycja w wygodę i efektywność codziennego prania. Dopasowanie urządzeń do własnych potrzeb, przestrzeni i preferencji to klucz do stworzenia rozwiązania, które ułatwi życie i uczyni pranie prostszym. Z kolei suszarka pozwoli na odzyskanie czasu, wygody i przestrzeni w domu, a ty zyskasz niezależność od warunków pogodowych oraz możliwość oszczędzania czasu.

Więcej informacji na: www.beko.com