Estetyczny, prosty, elegancki, ale nie musi być surowy. Jeśli chcecie stworzyć harmonijne i funkcjonalne otoczenie, które łączy w sobie naturę i ciepło, postawcie na dodatki w takim charakterze. Wielkanocne dekoracje podkreślą urodę wnętrza, a jednocześnie nie przyćmią naturalnego wiosennego blasku zza okna.

Minimalizm z nutą luksusu - Wielkanoc z Ferrero Rocher

Wybierając dodatki, kierujcie się zasadą, że im mniej tym lepiej. Jeśli kolory, to stonowane, naturalne lub pastelowe. Jeśli naczynia, to proste w formie, także w kolorach natury. Bukiet wierzbowych gałązek zasługuje na prosty, szklany (może być ryflowany) lub ceramiczny wazon. W jasnym słońcu sprawdzą się delikatne pastele, ale nie bójcie się również złota, dbając o umiar w jego zastosowaniu. Takim złotym drobiazgiem, podkreślającym minimalizm innych dekoracji, mogą być praliny Ferrero Rocher, które godnie odnajdą się na paterze z naturalnego kamienia, np. marmuru.

Papierowe ptaszki zdobiące bukiet bazi wykonacie w kilka minut. Wystarczy pasek grubego papieru, zwinięty delikatnie w luźny supeł. Ptasie oko to przyklejony koralik, ale równie dobrze możecie je zaznaczyć pisakiem.

Ożyw swoje wnętrza - drewno, kwiaty i Ferrero Rocher

Idealnie sprawdzi się w dekoracjach również drewno np. bielone i klasyczna ikebana. Rozkwitające po zimowym letargu rośliny są przepięknym akcentem i zachwycają każdego. Do tego odrobina elegancji i słodyczy, czyli praliny Ferrero Rocher.  

Przygotowując kwiaty na wiosenny stół spróbujcie przygotować klasyczną ikebanę. Jednak wabi-sabi lubi niedoskonałości. Wasza ikebana nie musi być perfekcyjna.

Więcej informacji na: www.ferrero.pl