Błyskawicznie zmienisz jego kształt, gdy będzie potrzebna nowa funkcja, lub spakujesz do przeprowadzki.

Regał Nomad z inteligentnym systemem łączenia półek!

Nomad System odpowiada na nowe potrzeby mobilnego społeczeństwa: wielofunkcyjność, jakość wykonania, długowieczność, minimalizm. Po raz kolejny marka Miuform, założona przez Agnieszkę Możdżer i Dawida Kalembę, swoją kolekcją odwołuje się do słynnej idei sformułowanej przez Ludwiga Miesa van der Rohe - „Less is more”.

Agnieszka Możdżer
Współtwórczyni marki meblowej Miuform. Z wykształcenia lingwistka, z zamiłowania projektantka. Swoją edukację kontynuowała w zakresie zarządzania designem. Doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz zdobyła podczas wieloletniej pracy dla producentów mebli. Prowadziła projekty wdrożeń nowych linii produktowych na wielu rynkach europejskich.

Naturalne ciepło dębowych, idealnie gładkich elementów konstrukcji w połączeniu ze stalowymi, zaokrąglonymi na brzegach półkami w kolorze antracytowym lub białym dają wrażenia haptyczne. Półki i różnej wysokości drewniane drążki w zestawie wystarczą, by tworzyć własne wersje ażurowego regału.

Naturalne ciepło dębowych, idealnie gładkich elementów konstrukcji w połączeniu ze stalowymi półkami dają wrażenia haptyczne.

Inteligentny system łączenia półek i drewnianych elementów pozwala na samodzielny montaż bez użycia narzędzi i dodatkowych śrub czy wkrętów. Z części modułów można zbudować także pasujący stolik kawowy lub szafkę nocną, a multiplikując elementy, stworzymy funkcjonalną biblioteczkę. Odpowiedzialne użycie naturalnego drewna, tekturowe opakowanie i ekonomiczny transport to wyraz dbania o planetę.

Regał Nomad został wyróżniony przez jury plebiscytu must have odbywającego się w ramach Łódź Design Festiwal. Przeczytaj o innych projektach Polaków nagrodzonych w konkursie:

Odkrycie polskiego designu - krzesło Baltic wyróżnione nagrodą must have

Ten stołek pozwala pracować w ruchu! Powstał z inspiracji dziecięcą zabawką

Kim są Pawlak & Stawarski - laureaci godła Must Have?

Autor
Polka stworzyła regał dla nomadów! W kilka minut można zmienić jego kształt lub spakować do przeprowadzki!
Anna Grużewska
Dziennikarka, redaktorka, miłośniczka designu i malarstwa. Skończyła warszawską ASP i Wydział Dziennikarstwa UW. Redaktor naczelna magazynu Czas na Wnętrze. Ogląda sesje,...