Odświeżamy aranżację łazienki

Chcielibyśmy w łazience zrobić wannę z prysznicem oraz długi blat na umywalkę z wysuwanymi szafkami - wymiana płytek na razie nie wchodzi w grę. Problem w tym, że nie mamy pojęcia, jakich materiałów możemy użyć i w jakiej kolorystyce. Zastanawiamy się też nad wydzieleniem miejsca na suszarkę do ubrań.

W związku z tym, że nie możemy wymienić płytek na ścianach musimy zostawić wannę, umywalkę itp. tam, gdzie są - więc zostaje tylko jedno miejsce, w którym można będzie postawić suszarkę na pranie - na prawo od wejścia.

Płytki na ścianach proponuję pomalować specjalną farbą przeznaczoną do tego celu (do nabycia w marketach budowlanych) - w kolorze kremowym. 

Aranżacja nie będzie jednak atrakcyjna, jeśli zostawimy podłogę w takim stanie, w jakim obecnie się znajduje - dlatego mimo wszystko proponuję położyć nowe płytki podłogowe - drewnopodobne w kolorze desek na suficie. 

Po ułożeniu podłogi można wstawić nową wannę z parawanem, który umożliwi korzystanie z prysznica w pozycji stojącej.

Nowa szafka z umywalką - boki w kolorze podłogi, fronty białe lakierowane na wysoki połysk. Lustro na ścianie w ramie z drewna (w takim odcieniu, jak pozostałe drewniane elementy aranżacji).

Do tego metalowe dodatki (uchwyty, dozowniki) i ręczniki w kolorze szarym.

Odświeżamy aranżację łazienki Odświeżamy aranżację łazienki
Obecna aranżacja łazienki.